PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9984}

Szukając sprawiedliwości

Out for Justice
6,9 12 747
ocen
6,9 10 1 12747
Szukając sprawiedliwości
powrót do forum filmu Szukając sprawiedliwości

Bardzo dobry! 

ocenił(a) film na 7

Oglądałem ten film wczoraj w TVN, właściwie to pierwszy raz i spóźniłem się na niego, ale to co zobaczyłem, było niesamowite. Tak dobrego filmu Seagal'a nie oglądałem od bardzo dawna. Walki są cholernie dobre, Seagal w wyśmienity sposób kasuje facetów, a krwi, brutalności i mięsa w dialogach nie brakuje. Teksty jakie padają są dobitne, jajcarskie, mocne i z humorem, a to lubię. Różnych akcji nie brakuje, szczególnie finał jest atrakcyjny, gdy dochodzi to konfrontacji w małym mieszkaniu, gdzieś w slumsach. Scena w barze, gdy Gino sam kosi mafiosów cieszy oko jak mało co. Szkoda, że Seagal tak się spalił :/. Bo jego pierwsze filmy były naprawdę dobre.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Oglądając wczoraj ten film, pomyślałem o tym samym. Dobry, nawet bardzo z Seagalem. Zgodzę się, że jego pierwsze filmy to jest to, a po 2000 ogromna kupa prawie takich samych filmów niż wcześniej. Nie rozumiem, czemu tak dużo w nich występował. Aż dziw bierze, że mu się podoba. I dlatego zatracił tym w moich oczach. ,, Mięsa w dialogach '' - ta, dialogi wiadomo, że dobre, ale jak to zawsze na TVN-ie lektor, którego nie lubię, bo jak słyszę te jego cenzurowanie i tłumaczenie to uszy mi pluchną. Normalnie jak na poziomie przedszkolaka. Owszem, wiem, że jest cenzura na wszystkich, ale jak na TVN-ie lecą takie dobre filmy w niedzielę, do tego jeszcze ten Gudowski czy jak tamta kur wa się nazywa. Najbardziej mi się podobał klimat typowy z lat 90. - sposób kręcenia, plenery i muzyka, szczególnie Beastie Boys. Miodzio. Jeszcze mi się podobała ta Gina Gerson, która grała brata Richiego. Mój ideał kobiety.

ocenił(a) film na 7
frycio80

Mnie tylko wkurzały tylko te raperskie kawałki w tle. Ja ja się przyzwyczaiłem, że w TVN słabe tłumaczenie jest. Coś za coś - dobre filmy, świetna jakość, ale za to tłumaczenie zgejone.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Sorry za błędy i double ;).

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

A mi właśnie ten rap pasował, bo o dziwo uwielbiam rap z lat 90. czy 80. Mimo, że nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem rapu. Bardziej metalu czy rocka. Natomiast dzisiejszy rap to dla mnie jakaś pomyłka.

frycio80

Po pierwsze, primo- ta aktorka nazywała się Gina Gershon.
Po drugie, primo - ona grała siostrę Richiego, a nie brata......(-,-)
Co do reszty się zgadzam.

ocenił(a) film na 8
anonim7

O, Jezu. Wybacz mi te moje rażące błędy.

frycio80

Nie Jestem Jezusem, ale i tak wybaczam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones