PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9984}

Szukając sprawiedliwości

Out for Justice
6,9 12 727
ocen
6,9 10 1 12727
Szukając sprawiedliwości
powrót do forum filmu Szukając sprawiedliwości

Pytanie

ocenił(a) film na 9

Mam pytanie. Kupiłem film na DVD wydany przez Warnera. Film liczy sobie 1:27:53, a z info filmweb wynika, że piwinien mieć 1:31. Mam pełną wersję filmu czy coś mi wycięli. Mam z Warnera Nico na DVD i tam wycięto parę minut walk. Proszę o odpowiedź

ocenił(a) film na 9
holstensa

Ten film wyszedl w wersji rezyserskiej:

Runtime:91 min | Germany:82 min (heavily cut) | Germany:88 min | Sweden:88 min

http://www.imdb.com/title/tt0102614/

Ja sciagalem tydzien filmy w wersji rezyserskiej, naprawde jesli ogladac jego stare filmy, to tylko w wersji oryginalnej, a nie pocietej przez cenzure. Mozesz znalezc w sieci takie filmiki na serwisach typu YouTube, gdzie pokazuja roznice w scenach - naprawde bez krwi i przemocy takie kino pozbawione jest sensu.

ocenił(a) film na 9
_Michal

Mam pytania czy ta niemiecka wersja 88" jest uboższa o jakieś sceny od wersji USA 91" czy różnica wynika z szybkości wyświetlania klatek? W mojej 88 minutowej wersji jest dużo brutalnych scen i mam nadzięję, że posiadam film w całości.

ocenił(a) film na 9
holstensa

Tu nie chodzi o klatki na sekunde, czas nie ma nic do klatek na sekunde, filmy z reguly sa ciete, szczegolnie w Niemczech, gdzie sa bardzo przewrazliwieni na punkcie przemocy. Wystarczy, ze porownasz kategorie wiekowe. Jest tam wiecej scen, ale nie patrzylem jakich, bo niepamietam oryginalu. Sciagam jednak w roznych wersjach i czas sie rozni. Napisy na koncu sa te same, wiec to kwestia filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones