PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9987}

Szybcy i martwi

The Quick and the Dead
6,8 37 143
oceny
6,8 10 1 37143
5,8 17
ocen krytyków
Szybcy i martwi
powrót do forum filmu Szybcy i martwi

świetny

ocenił(a) film na 10

bardzo mi się podobał polecam moim zdaniem 10/10

ocenił(a) film na 5
slodziutka

No bez przesady. "Szybcy i martwi" zasługują NAJWYŻEJ na 6/10 aczkolwiek ten film to miła rozrywka na wieczór gdy nie leci w tv nic lepszego.

_Pablos_

...biorąc pod uwagę, perfekcyjna gre aktorów a także fakt, ze to jednak pastisz weasternu ocena 6/10 zdecydowanie zbyt surowa ! Ja deje 8/10 i pozdrawiam.

slodziutka

Duża przesada. To raczej karykatura westernu. Dziki Zachód political correctnes.

ocenił(a) film na 10
JotBe

ja dałem 10/10 . To najlepszy film wyśmiewający konwencje jaki widziałem ! W tej kategorii - arcydzieło !!! No i wybitna obsada aktorska która nie zawodzi, emocjonujący scenariusz...

ocenił(a) film na 8
slodziutka

Ja tam nie wiem, czy on aż tak wyśmiewa western, po prostu zrobiony jest w nowoczesnym stylu, ale nie powiedziałbym, że z założenia miał być pastiżem. Tak czy inaczej, bardzo przyjemnie się go oglądało. Każdy z głównych aktorów zagrał tu na przyzwoitym poziomie. Też ciekawie zmontowane, co ogólnie sprawia, że 8/10 dostaje ode mnie ten film. Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
slodziutka

To jest zabawa kinem, gatunkiem i nie ma się co o niego kłucic.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones