PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9987}

Szybcy i martwi

The Quick and the Dead
6,8 37 143
oceny
6,8 10 1 37143
5,8 17
ocen krytyków
Szybcy i martwi
powrót do forum filmu Szybcy i martwi

CHYBA NAJLEPSZY WESTERN JEŚLI CHODZI O TE LATA , NO OBSADA WIADOMO ROBI SWOJE !!! <>

ocenił(a) film na 3
DEPP

a według mnie jeden z najgorszych, zwłaszcza, że z ogromnym budżetem i nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że nienawidzą westernów, a akurat ten im się spodobał - to znaczy, że musieli widzieć okropne tandety. A jeżeli chodzi o te lata to chociażby "Tombstone" bije go na głowę.

przemyslav07

"Tombstone" też fajny - to już klasyk, ale "Szybcy i martwi" również znakomity - ale to bardziej film akcji niż typowy western, dlatego tak wielu widzom się podoba (nawet tym, kórych zwykłe westerny po prostu nudzą...)

ocenił(a) film na 3
wesstman1

no zgodzę się, ale za to , że jest tak mało westernowy - w sumie oprócz akcji osadzonej, fanom klasycznych westernów się nie spodoba, tym bardziej patrząc na obsadę. Co do fabuły też bardzo prosta i naiwna. [SPOJLER] Czy był chociaż jeden widz, który nie wiedział, że i tak na końcu dziewczyna zabije złego Hackmana?

ocenił(a) film na 7
przemyslav07

3 lata wstecz "bez przebaczenia"...

ocenił(a) film na 6
kiera288

Właśnie miałem to napisać. Jeśli chodzi o westerny z lat 90 to "Bez przebaczenia" jest bezkonkurencyjny.

ocenił(a) film na 8
przemyslav07

Pomyśl przez chwilę co sam napisałeś ;) Lubisz westerny i uważasz, że SiM to kiepski western. Ludzie, którzy piszą, że nienawidzą westernów stwierdzają, że ten film im się podobał. Z tego wyciągasz wniosek, że Ci ludzie musieli oglądać wyjątkowo kiepskie westerny. Ja zaś dochodzę do wniosku, że Ci ludzie po prostu nie lubią westernów, i dlatego ten, tak mało westernowy film, tak im się podobał ;)
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 6
lia_13

w całości zgadzam się z przedmówcą. Ja osobiście traktuję ten film jako parodię westernu. Sharon Stone jako seksowna blondyna z rewolwerem na dzikim zachodzie... hahaha !

ocenił(a) film na 8
nashty88

no bo o to chodzi ;) A jeszcze ten apetyczny Russel Crowe ;)

ocenił(a) film na 6
lia_13

No i słodki nastoletni Leo DiCaprio powalający największych filmowych twardzieli ;)

ocenił(a) film na 8
nashty88

Prawda, aż dziw, że wreszcie na faceta wyrósł. Już myślałam, że na zawsze takim słodki chłopczykiem zostanie. Może jest jeszcze nadzieja dla Justina Biebera ;)

ocenił(a) film na 8
lia_13

To faktycznie niesamowite, że wyrósł na jednego z absolutnie najlepszych aktorów, mimo iż niewiele na to w tamtych czasach wskazywało... :)
Ale dla Biebera nadziei nie ma i być nie może! ;)

ocenił(a) film na 8
Hoodzielec

no weeeeeź, nie pozbawiaj go nadziei, może za 20 lat wreszcie zacznie wyglądać jak mężczyzna ;)

ocenił(a) film na 8
lia_13

wyglądać - być może tak, ale w życiu nie zacznie grać jak porządny aktor...

ocenił(a) film na 8
Hoodzielec

co do tego oczywiście przyznam Ci rację ;) O aparycję mi chodzi, nic więcej ;)

ocenił(a) film na 6
Hoodzielec

Hahaha zgadzam sie co do DiCaprio ta jego aparycja dzieciaka mnie tak denerwowała w filmach... nie lubiłem z nim nic oglądać ale "Wyspa tajemnic", "Inflitacja", "Incepcja" ... czapki z głów;) no ale w końcu wygląda jak facet a nie jak dzieciak. Jeden z najlepszych aktorów jak dla mnie...nie spodzeiwałem się, że kiedykolwiek to powiem bo go nie trawiłem kiedyś...Sharon Stone w szczytowej formie w tym filmie, tylko szkoda, że miała notorycznie nieumyte włosy w prawie każdej scenie ale rozumiem, że taka konwencja filmu;)haha poza tym piękna kobieta;)

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

...no i jeszcze Krwawy Diament, W sieci kłamstw, Złap mnie jeśli potrafisz... Same majstersztyki!!!
Co do Sharon - mnie tam nieumyte włosy nie przeszkadzały... ;)

ocenił(a) film na 6
Hoodzielec

Mimo wszystko na kolacji z Herodem wyglądała najlepiej... Nie zaprzeczysz chyba?;-)

ocenił(a) film na 8
Edmond__Dantes

nie zaprzeczę :)))

ocenił(a) film na 4
lia_13

W sumie racja. Trochę tych westernów już widziałem i przez ich pryzmat mogę dać temu filmowi co najwyżej 3/10. Ale nie o to chodzi. Do tej produkcji należy podejść luźno. Stąd ma u mnie 6/10. Jednakże zaznaczam, że SiM widziałem bardzo dawno temu.

Troublesome


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

przemyslav07


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 7
DEPP

Niezły ale bez rewelacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones