PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9987}

Szybcy i martwi

The Quick and the Dead
6,8 37 143
oceny
6,8 10 1 37143
5,8 17
ocen krytyków
Szybcy i martwi
powrót do forum filmu Szybcy i martwi

Piękny film!!

użytkownik usunięty

Może się powtórzę za poprzednikami. Nie cierpię westernów. To jest 1 z 2 ( obok 3:10 do Yumy) który mi się podobał, oczywiście znacznie lepszy. Zauważyłem, że jak jest plejada gwiazd w 1 filmie ( od ilu dokładnie się liczy, że to plejada? wydaje mi się, że od 3) to zazwyczaj film jest lepszy od przeciętnego. Obejrzałem już:
Szybcy i martwi, Twierdza, Wróg u bram, Szeregowiec Ryan, Elita zabójców (już troszkę słabszy od reszty wymienionej), obydwa Batmany Nolana, Lucky Number Slevin.

Maczety nie oglądałem, ale słyszałem że słaba.

Może też tu chodzi o to, że lubię rywalizację/pojedynek między dwiema znanymi postaciami. Lub też o to, że zwracam uwagę na wszystkich aktorów, a nie tylko na 1 jak to ma miejsce w filmach z "mięśniakami".

A wy co sądzicie na ten temat? Wolicie filmy z 1 gwiazdą czy jak jest wiele znanych nazwisk w filmie?

ocenił(a) film na 10

więcej dobrych aktorów ;D

użytkownik usunięty
adusiowowa

A Ty oglądałaś takie filmy w którym jest wielu dobrych i ten jeden zły , którego trzeba pokonać?

ocenił(a) film na 10

Tak:)
Podam przykład takiego filmu "Seven" z Bradem Pittem, Morganem Freemanem,Gwyneth Paltrow i Kevinem Spacey. który gra właśnie tego złego;)

Ogólnie sporo takich filmów widziałam, musze sb przypomnieć ;)

użytkownik usunięty
adusiowowa

Oglądałem Seven już dawno temu. Dobry przykład ;).

ocenił(a) film na 10

Pozwoliłam sobie wejść na twój profil i z góry mogę polecić 'Podziemny Krąg' -jeden z moich ulubionych filmów, za każdym razem gdy oglądam dopatruje się nowych szczegółów, a zaraz po nim 'Znaki' i '1408' dodam, iż czytałam książkę :)

użytkownik usunięty
adusiowowa

Na pewno obejrzę, dzięki za sugestię :). Dzisiaj w tv przypomniałem sobie film "Operacja Samum" - polska plejada gwiazd dla odmiany. Dla mnie to solidne kino.

ocenił(a) film na 9

tez wszedlem na twoj profil i niby w moim klimacie ale nie do konca ;) generalnie uwazam ze szybcy i martwi jest westernem latwym do ogladania i bardzo umilajacym czas dla tego dalem 9 (po to jest kino - uprzyjemnic zycie) ale podobnie do adusiwej polecam podziemny krag :) do tego siedem , this is england, dead mans shoes, the believier, american crime, moze nie maja wiele wspolnego z tym filmem ale warte obejrzenia :) aha Mr Brooks oczywiscie tez polecam

użytkownik usunięty
Chupacapo

Dead Man's Shoes oglądałem kiedyś, nie zaznaczyłem na filmwebie, ale oglądałem w tv. Tyle tylko, że zanim miałem tu konto. Masz dobry gust Chupacapo. Co do podziemnego kręgu - na pewno obejrzę w wolniejszej chwili.

użytkownik usunięty

"To jest 1 z 2 ( obok 3:10 do Yumy) który mi się podobał,"

Obejrzyj Tombstone, będą trzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones