PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9987}

Szybcy i martwi

The Quick and the Dead
6,8 37 073
oceny
6,8 10 1 37073
5,8 17
ocen krytyków
Szybcy i martwi
powrót do forum filmu Szybcy i martwi

Nawet niezły film, krytyka chyba troche przesadzona

makarow

film robiony specjalnie pod Sharon Stone

ocenił(a) film na 7
xatt1975

Nadawała się!

makarow

Z tego co napisales to wychodziloby ze film jest niezły bo Sharon była sexy

ocenił(a) film na 7
dj_carlos

Między innymi - przyjemność oglądania aktorki to też składowa oceny filmu

ocenił(a) film na 7
makarow

Do tego to 95 rok

ocenił(a) film na 7
makarow

Oj taaak, zdecydowanie tak! :) Mam na myśli Sharon. Mega zazdrościłem Kortowi / Russellowi jak się tak na niego "rzuciła". Zdaje się, że dzieciak też miał z nią seks. Ach marzenia maluczkich... :)

ocenił(a) film na 6
raf_filmweb

Wczoraj byl na TV4, ale żadnego seksu z Crow'em nie było :-(

ocenił(a) film na 7
Ewiatko

Tak wiem, ale w tym czasie oglądałem akurat inny film - Niepokonani (swoją drogą bardzo polecam jeśli ktoś lubi takie survivalowe klimaty). Wolałem po prostu obejrzeć jakiś dobry film bez reklam :) Tym bardziej, że Szybkich i Martwych już kilka razy widziałem. A co do seksu z Crow'em to pewnie nie było go dlatego, że był on księdzem:)

ocenił(a) film na 6
Ewiatko

Ja z kolei obejrzałam go tylko dla młodego Crowe'a a nie Stone ;D SPOILER ogólnie jak na tamte czasy to Ellen szybko wskakiwała facetom do łóżka. Kid'owi w pierwsza noc pobytu w mieście a Korta sama znalazła i chociaż był pastorem i się opierał to uległ, więc seks był chociaż nie pokazany szczegółowo. Co więcej nie kryli się, że coś ich łączy, skoro jedno i drugie stojąc na przeciwko siebie twierdzili że nie strzelą do siebie (tak wiem, chodziło pewnie żeby zmylić Heroda bo Ellen miała zginąć w tym pojedynku na niby). Sam film ocenilabym lepiej, gdyby nie te prześwity w ciele po strzałach i salto po ostatnim bo jakoś nie mogę go traktować typowo jak parodii westernu. Aha no i dynamit zniszczył pół miasta, myslałam że po to żeby zabić tych kolesi Heroda ze strzelbami, ale im wybuchy nic nie zrobiły tylko Kort ich zabił, z kolei pół miasta rozwalone ale ludzie się cieszą i biją brawo, rozumiem że te wybuchy nikomu innemu nic nie zrobiły i nikt nie ucierpiał... Końcówka też może bardziej by mi się podobała gdyby jednak została w mieście i żyli długo i szczęśliwie ;D

makarow

Sharon w wielu filmach była sexy ponad miare,ale w tym przebila wszystko i wszystkich.. Definicja seksapilu. Ile bym dał zeby byc na miejscu Crowe'a,albo chociaz DiCaprio wtedy..

mateos8

I co ci z tego byłoby i przeminelo

makarow

A w którym wyglądała nie sexy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones