PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 490
ocen
6,9 10 1 99490
6,3 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

Jak myślicie, czy zamiast Paula Walkera bedą grać jego bracia czy jego postać zostanie uśmiercona ? Oraz czy ktoś nowy dołączy do ich ekipy w miejsce Hana?

rockon

Briana nikt nie będzie grał, ewentualnie jego bracia zagrają jakąś jego rodzinę. Nikt nie został w filmie uśmiercony a już na pewno nie Brian.

Valenciaa

Daje okejkę :)

ocenił(a) film na 8
Valenciaa

Zdziwisz sie jak obejrzysz Valencia. Ktoś zginie

rockon

Na pierwszą odpowiedź odpisała Ci Valenciaa. Co do nowych członków w ekipie to na pewno ktoś dołączy. Za Hana wejdzie Shaun. Za Briana moim zdaniem ma prawo wejść tylko brat Paula, Cody Walker ale tylko jako nowa postać. Jeżeli powróciła by Ramsey (Nathalie Emmanuel) to mogłaby wejść za Gisele. Jeżeli akcja w FF8 będzie działa się na Filipinach to chętnie zobaczyłbym powrót Rico i Tego, którzy pojawili się w 4 i 5 części. Pasowali by do klimatu Filipin. Nie wykluczone oczywiście jest że wprowadzą nowe postacie ale najpierw musieli by ich z nami zapoznać i sprawić abyśmy ich polubili. Tak jak było z Gisele. Wystąpiła w 4 części jako postać poboczna a później dołączyła do ekipy.

ocenił(a) film na 7
PaulWright

a Lyon z pierwszej części?

rockon

Teraz nikt nie bedzie jego grał. Bedzie wspominany najwyżej kilka razy.

ocenił(a) film na 8
rafiq11

Vin Diesel powiedział, że dopilnuje by Paul został efektownie wspomniany

ocenił(a) film na 3
rockon

jak znam życie to będzie szopka, statham za raz też do nich dołączy i będzie jedna wielka rodzinka poje&ańców, przestępcy współpracują z psami i walczą o pokój na świecie, gówno się zrobiło. Powinni wrócić do starego dobrego miejskiego klimatu, jaraliśmy się tym bo było przyziemne, o ludziach "z osiedla" i manewry typu ten przejazd pod ciężarówką z jedynki - to jest możliwe i efektowne, a tu fruwają już po niebie ku*wa samochodami. Lubię tę serię ale rzygam już tą bzdurą jak każdy mi się wydaje i do kina na pewno nie pójdę jeśli w treilerze znowu będzie armageddon, lepiej takie badziewie kupić z gazetą "przyjaciółka", "naj" albo ściągnąc z torenta

ocenił(a) film na 8
nikone

Zgadzam sie w 100%

1 i 2 część oglądałem po 200x i do dziś przeglądam, a dalsze części coraz wieksza szopka i coraz mniej realistyczne.

użytkownik usunięty
WacoMeister

W 8-ej części ponownie będzie grała agentka z 2-ej części (Eva Mendes), dołączy również bohater z Tokio drift do ekipy Torreto, oraz Cara Delevigne

A to już pewne, że Eva się pojawi? Była w 2-ej i w końcówce 5-ej. Mi właśnie jej brakuje, więc mam nadzieję, że powróci.

Słyszałem, że też dołączy do paczki Predator i Zorro.

ocenił(a) film na 4
nikone

Też mi się zdaje, że Statham dołączy do paszki i razem z The Rockiem przejmą miejsce po Walkerze.

malysz369

Ciekawe kogo będzie grała Carlize Theron....lubię tą aktorkę. ....być może uśmierca Paula. ..albo wyjedzie z Mia

ocenił(a) film na 4
martik30081983

Brian na pewno wyjedzie z Mią, albo nic o nich nie wspomną, a Theron ma grać czarny charakter.

ocenił(a) film na 3
martik30081983

ma grać czarny charakter, lipa jak siemasz

ocenił(a) film na 10
malysz369

Statham nagle w paczce? Nigdy w życiu scenarzyście nie przyjdzie go głowy taki pomysł!
Były tajny agent, który w dodatku odpowiada za śmierć Hana i siedzi głęboko w pie*dlu za całą krzywde jaką wyrządził Rodzinie...Zapomnij.

ocenił(a) film na 3
frantic84

e tam, kupi Johnsonowi czołg, hakerce zrobi dziecko, żałując za grzechy nastąpi w nim wielka przemiana, a na koniec uratuje żyje Domowi gdy ten wypadnie z promu kosmicznego atakowanego przez ogromne napromieniowane meduzy które oznajmią mu, że starszy Shaw to jego młodszy brat, a tamten młodszy Shaw jest z innej matki która była kiedyś mężczyzną i tak na prawdę to nie jest jego brat tylko adoptowana siostra niemieckiego żyda Uberhunza który chce przejąć władzę nad światem wprowadzając na rynek lek na wrzody na bazie meskaliny i LSD. W ten sposób Statham dołączy do rodziny, a w dziewiątej części odbudują dom, challangera i przy piwku i grillowanym kurczaku będą spokojnie oczekiwać na adoptowane dzieci psychopatycznych homoseksualistów aby wiadomo, mieć co robić w dziesiątej gdy Ci już podrosną...

ocenił(a) film na 5
nikone

mistrz

nikone

hahahaha :D
No nie mogę... hahah :D

ocenił(a) film na 7
nikone

nikone czekam na Twoja rezyserską parodie ff :P hahahahahhahahaha

ocenił(a) film na 8
nikone

O i taki film to ja chcę obejrzeć :P

ocenił(a) film na 3
rockon

Pewnie go zastąpi ten typ z Tokio Drifta

Sixpac

Dlaczego nie Statham może dołoączyć do paczki może został w coś wrobiony i musiał tak postapić dołączy do nich bo będą go potrzebować żeby razem wygrać z nową panią

ocenił(a) film na 7
pantoszczyszyn

Sądzisz że Toreto wybaczyłby mu uśmiercenie Chana?

ocenił(a) film na 7
rockon

Brian odszedł z rodziną i tak powinno zostać. Jednak ze świat nie lubi pustki to jego miejsce mógłby zająć Sean Boswell grany przez Lucasa Blacka. W Tokio Drift dał radę to sądzę że i w kolejnych częściach by sobie poradził.

Retro3

Dom spotkał się z Seanem więc prawdopodobne jest to, że będzie w ich ekipie.

ocenił(a) film na 10
rockon

Brian w 7 części zajął się całkowicie rodziną więc pewnie powiedzą że już nie może uczestniczyć w akcjach bo ma rodzinę

rockon

Czytałam że Brian i Mia mają się wycofać z gry.

marta_szymanowicz

Brian już się wycofał.
Na amen.

rockon

Postaci Brian'a nie będzie już w filmie. Pod koniec 7 części jest jego pożegnanie. Że Mia i syn to teraz jego "dom". Czyli ta postać żyje sobie w spokoju u boku rodziny.

Caretaker17

a vin disel

Patryczkuhejo

diesel w gazie

użytkownik usunięty
rockon

Dołączył już synek Clinta Eastwooda. A pałeczkę po Brianie przejmuje postać Vina Diesela, to on jest teraz głównym bohaterem.

ocenił(a) film na 7
rockon

Ja trochę liczę, że zostanie uśmiercony w 9 części przez Cipher (ciper he he he) w ramach zemsty ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones