PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 490
ocen
6,9 10 1 99490
6,3 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

Od strony fabularnej to jest DNO TOTALNE, scenariusz chyba pisał jakiś średnio rozgarnięty gimnazjalista. Oglądając ten film czułem się jakby twórcy brali mnie za idiotę. Połowa rzeczy w tym filmie jest kompletnie bez sensu (np. to zdalne sterowanie samochodami). Rozumiem, że pewne sceny mają być widowiskowe, ale twórcy nie powinni zalewać nas takim nielogicznym szambem. Piszę to też jako osoba, która naprawdę całkiem lubiła poprzednie części ze względu na dialogi i postacie (nie tylko 3 pierwsze części, ale i też następne). Nie wiem co się stało tym razem. Może po prostu ten odgrzewany kotlet w końcu stracił smak.

ocenił(a) film na 2
Vastus

To, że bez sensu i przesada, to w zasadzie nic. To samo było w poprzednich częściach, tylko że one były zrealizowane z jakimś tam jajem i klimatem, postaci klikały ze sobą, a tutaj jest jeden wielki chaos naiwności. No i wypalenie formuły, powielany każdy możliwy schemat typowego sequela, zero chemii wśród aktórów. "Gra" aktorska to już jeden wielki kabaret, nikt się nawet nie stara być chociaż w promilu wiarygodny, trochę jakby każdy miał to w dupie i czekał na $$$$. Totalna tym razem strata czasu i męka. Szczerze, to nie sądziłem, że ta seria spadnie z takiego klifu, ale widać że nie da się wiecznie trzymać pacjenta pod aparaturą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones