plakat filmu Tańcz, dziecinko, tańcz!

Tańcz, dziecinko, tańcz!

Jhoom Barabar Jhoom
7,0 1 199
ocen
7,0 10 1 1199
461
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":366498,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ta%C5%84cz%2C+dziecinko%2C+ta%C5%84cz-2007-366498/tv","text":"W TV"}]}
Tańcz, dziecinko, tańcz
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 5,99 zł


Alvira (Preity Zinta) jest młodą Pakistanką, która od wielu lat żyje w Wielkiej Brytanii. Jako dziewczynka przyrzekła w kościele, że nigdy nie zakocha się w człowieku pochodzącym z jej stron. Wszystko jednak zmienia się, gdy poznaje atrakcyjnego, choć trochę zbyt pewnego siebie Rikkiego (Abhishek Bachchan). Los splata ich drogi na stacjiAlvira (Preity Zinta) jest młodą Pakistanką, która od wielu lat żyje w Wielkiej Brytanii. Jako dziewczynka przyrzekła w kościele, że nigdy nie zakocha się w człowieku pochodzącym z jej stron. Wszystko jednak zmienia się, gdy poznaje atrakcyjnego, choć trochę zbyt pewnego siebie Rikkiego (Abhishek Bachchan). Los splata ich drogi na stacji kolejowej, gdzie oboje czekają na przyjazd pociągu. Początkowo niechętna Alvira zaczyna na chłopaka patrzeć bardziej przychylnie. Żeby w jakiś sposób zabić czas oczekiwania, wdają się w dyskusję na temat swoich narzeczonych. Alvira opowiada o romantycznym spotkaniu ze Stevem (Bobby Deol) - prawnikiem, który uratował jej życie w Muzeum Madame Tussauds, kiedy to o mały włos nie przygniotła jej spadająca figura Supermana. Rikki nie pozostaje dłużny i opowiada historię Anaidy (Lara Dutta), pięknej dziewczyny, którą poznał we Francji w dniu śmierci księżnej Diany. Obie historie robią wrażenie na rozmówcach, a wspólnie spędzone dwie godziny owocują obopólną sympatią. Młodzi ludzie jednak żegnają się w chwili przybycia pociągu, którym mieli podróżować Anaida i Steve. Jednak ani Alvira, ani Rikki nie przypuszczają, że obie historie zostały zmyślone, tylko po to żeby sobie zaimponować. Alvira jednak po owym przypadkowym spotkaniu zdaje sobie sprawę z tego, że zakochała się w przystojnym Pakistańczyku. Symulując pomyłkę, dzwoni do Rikkiego i proponuje mu spotkanie wraz z narzeczonymi na konkursie tańca. Tylko co zrobić skoro, żadna z tych osób nie istnieje a duma nie pozwala na ujawnienie prawdy? Czy nieporozumienie zostanie wyjaśnione?

Tańcz, dziecinko, tańcz! zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.