PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1417}

Tańcząc w ciemnościach

Dancer in the Dark
7,8 59 421
ocen
7,8 10 1 59421
7,3 30
ocen krytyków
Tańcząc w ciemnościach
powrót do forum filmu Tańcząc w ciemnościach

Na początku nie mogłem się do tego przekonać. Ale po skończeniu doszedłem do wniosku, że to wszystko zostało zrealizowane nie tylko dobrze, ale i z pomysłem. Sposób nakręcenia filmu niestety na początku przypominał mi "Dlaczego ja" i inne tego typu ścierwa (jak skaziły nas te Polsaty), lecz później przekonałem się, że dzięki temu jesteśmy naturalnie, blisko bohaterów. Co do elementów musicalowych - nie jestem jakimś wielkim fanem takiego czegoś, ale też nie mam nic przeciwko. Tutaj zauważyłem, że Tier po prostu wrzuca to nie tyle, żeby zgłębić postać Selmy, ale aby uniknąć banalnej dramaturgii, jakby ją rozluźnić, spróbować zaszokować w oryginalny sposób. Nie no, bardzo dobry film.

Tylko szkoda, że postać syna nie została rozwinięta, ale autor ewidentnie chce podkreślić, że pierwsze skrzypce gra tu Selma.

ocenił(a) film na 10
LukaszJarosz25

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dogma_95

ocenił(a) film na 10
LukaszJarosz25

Ale proste stabilizatory w tym wypadku można było zrobićz tego, co leży w lesie np :) Także kamera z ręki spoko, ale mogła być bardziej sztywna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones