PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1257}

Tańczący z wilkami

Dances with Wolves
7,8 116 674
oceny
7,8 10 1 116674
6,9 17
ocen krytyków
Tańczący z wilkami
powrót do forum filmu Tańczący z wilkami

3/10

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie film jest nudny, za długi i akcja toczy się za wolno. Czas poświęcony na jego oglądanie uważam za stracony. Gdyby twórcy popracowali trochę nad akcją, oceniłbym film dużo wyżej. Ostatni samuraj jest dużoo lepszym filmem, choć też podchodziłem do niego kilka razy.

ebert

No jak jesteś nastawiony na wartką akcję no to cóż nie warto chyba sie katować i oglądać filmów typu Tańczącego z Wilkami czy Ostatniego Samutaja:) Mnie tam się te filmy podobały w pierwszym klimacik fajny muszę kiedyś obejżeć go jeszcze raz:D 3h chyba trwa:) w drugim w sumie to samo klimacik bardzo mi przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 3
ZeneQr

Wartka akcja nie musi być, ale chociaż jakakolwiek akcja ;] ostatniego samuraja oceniłem 8/10

ebert

no przecież jest na pewno;p hmm czekaj niech sobie przypomnę:) choćby jego kąpiel a tu coś/ktoś mu ją zakłóciło:) może to nie akcja na miarę transformersów ale zawsze coś sie rusza;)

ocenił(a) film na 3
ZeneQr

Transformersy to strasznie slaby film, posiada tylko kilka fajnych scen i zaj.. muzykę - min. Linkin Park. Jak już bajka tego typu, to giganci ze stali.

ebert

sama myśl że jest w Gigantach polski dubbing mnie przeraża;p ale chcialbym go obejrzeć:D

ocenił(a) film na 10
ebert

Współczuję.

ocenił(a) film na 10
HRA

Ja również.

ocenił(a) film na 10
ebert

ostatni samuraj jest bardzo skróconym filmem :( brakowało mi tych bezkresnych pól, więcej życia ludzi w japoni w tamtych latach. Więcej samurajów.
Ostatni samuraj mógłby spokojnie trwać 4 godziny ale niestety.
obydwa filmy bardzo mi sie podobały

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones