PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116327}

Tajemnica Brokeback Mountain

Brokeback Mountain
7,4 193 958
ocen
7,4 10 1 193958
7,6 34
oceny krytyków
Tajemnica Brokeback Mountain
powrót do forum filmu Tajemnica Brokeback Mountain

Najgorsze jest to ze nie czuć moim zdaniem chemii między bohaterami. Gdyby wyciąć te niektóre sceny seksu i pocałunków to ja bym myslał ze to jest film o dwóch dobrych kumplach. Oglądałem ten film z dziewczyną i zgodnie stwierdzilismy ze ten romans był jakims mdły i naciągany. Ja dopiero poczułem jakieś emocje w momencie gdy Jack wykrzyczał swoje zale do partnera oraz powiedział to co go boli wtedy uwierzyłem ze oni naprawdę czują cos do siebie i zalezy im na sobie. Oraz to ze ten film ma taki cholerny slimaczy klimat i jest taki nudnyy. Z dziewczyną razem oglądałem i ona tez po seansie stwierdziła ze ten ich romans był w sumie taki nudny oraz naciągany. Byc moze tam jest chemia a ja tego nie mogę poczuć no bo gejem nie jestem sam nie wiem. Albo problem tkwi w tym ze ja nie lubie melodramatów no bo gdyby to był zwykły romans to ja bym nawet na ten film nie zwrócił uwagi. Nie rozumiem tez jednego czemu oni tak szybko sie bzyknęłi. Zakładam ze wczesniej mieli siebie za totalnych hetero więc wydaje mi sie ze powinni bardziej walczyć ze sobą być w szoku czy coś nie wiem miałoby to większy sens. Szkoda ze ludzie tak mało udzielają sie w innych tematach bo chętnie bym z kims podyskutował o tym filmie

Tomek23199304

O boze sorka sa te niektóre powtórzenia. Mam nadzieje ze nie zostane zjechany dwa razy napisałem o dziewczynie

ocenił(a) film na 10
Tomek23199304

Akurat miedzy nimi czuć chemię bynajmniej ja to w filmie widziała aż nadto. Nie wiem czy widziałeś film polski o gejach o nazwie ,,Płynące wieżowce" to dopiero gniot. Ten film to arcydzieło filmowe w porównaniu z tym badziewiem. Tam nie ma dosłownie nic:emocji,dobrze zagranego uczucia, kiepskie dialogi nic nie wnoszące. Był właśnie mdły ,nie ciekawy i tak nudny i że aż spać się na nim chciało. A o chemii to tam w ogóle nie ma mowy. Tylko się dymają w tym filmie i nic po za tym. I ciągnie się ten film strasznie i nic się w nim nie dzieje. Więc oto moja rada: Obejrzyj sobie film co ci podałam i porównaj z tym to sam uznasz że to arcydzieło filmowe i nic dziwnego że dostał oscara bo w pełni zasłużony był według mnie bynajmniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones