PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431370}

Tajemnica Rajskiego Wzgórza

The Secret of Moonacre
6,4 7 262
oceny
6,4 10 1 7262
Tajemnica Rajskiego Wzgórza
powrót do forum filmu Tajemnica Rajskiego Wzgórza

spodziewałem się miłej opowieści dla rodziny a dostałem trochę kiczu, dało się oglądać ale bez fajerwerków a szkoda

ocenił(a) film na 5
ruski011

jak dla mnie to to jest po prostu przedobrzone - za słodkie, zbyt baśniowe...i jeszcze te nazwy 'ostatnia księżycowa księżniczka' rodem jak z bajki dla przedszkolaków, zresztą może i ten film właśnie dla nich jest...ale może to też przez to, ze oglądałam beznadziejną wersję z dobbingiem... Chciałam dać 1/10, ale ogólnie lubię fantasy i filmy familijne, no i zaskoczył mnie trochę sam koniec, i, jak mówiłam, możliwe, że wersja bez dubbingu lepsza...więc ostatczenie 5/10

ocenił(a) film na 4
ruski011

niby magicznie, niby dość dobre zdjęcia, niby wprowadzająca w odpowiedni nastrój muzyka i piękna młoda dama ale faktycznie zbyt dużo bajki a mało filmu. Byłam ja i jakiś obrazek, który za kija nie potrafił mnie wciągnąć i pozwolić zapomnieć że to tylko film z dość marnym dubbingiem

MissBetsy

zgadzam się z Paniami:)

ocenił(a) film na 5
ruski011

a ja zgadzam się ze wszystkimi poprzednikami ;) Spodziewałam się w miarę przyzwoitej baśni, a tymczasem było słodko i sztampowo aż do przesady (ale lew był fajny ;) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones