PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543458}

Tajemnica Stonehenge

Stonehenge Apocalypse
5,1 1 984
oceny
5,1 10 1 1984
Tajemnica Stonehenge
powrót do forum filmu Tajemnica Stonehenge

Najbardziej oklepana składanka katastroficzna - globalne zagrożenie, naukowiec z utraconą reputacją, któremu nikt nie wierzy, wojskowi chcący rozwiązywać wszystkie problemy za pomocą broni atomowej. Brakuje tylko przemówienia prezydenta do narodu...
Film tylko dla "fanów gatunku" :)

FTW

i chyba o to w tym chodzi?

FTW

Jedynie dla fanów gatunku, ja osobiście to po 30 min filmu byłem tak wkur***** że myślałem że rozwalę tv. Tak patologiczne sytuacje, denne rozterki bohaterów, bez sensowne czyny i powiązanie wszystkich odkryć archeologicznych w jedno rozje bało mnie kompletnie. Zalogowałem się po to by ocenić ten film na 1.

ocenił(a) film na 2
BlacKDiablo

Popieram. Ja też miałem dość po 20 minutach, obejrzałem do końca tylko po to by móc go ocenić. Oglądanie to strata 90 minut życia.

ocenił(a) film na 2
FTW

to nie jest film Syfy tylko CineTel, oczywiście bardzo podobna w klasie wytwórnia.

ocenił(a) film na 7
FTW

Nie rozumiem takich ludzie jak wy , czyżby polacy mieli jakiś gen szukania dziury w całym ,narzekania i widzenia wszystkeigo na czarno ?
Przecież to jest film SyFy lub CineTel i tyle ,to tak jak byś wykupił sobie SyFy i siedział i oglądał narzekał bo nie ma filmów codziennie światowej klasy , bombowe podejście .Inaczej ocenia się filmy które mają swoją klasę widownie budżet a nie wszystkie porównuje do najlepszych i narzeka jakie to dno ,paranoja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones