Tajni agenci

Agents secrets

2004 1 godz. 49 min.
5,6 2 637
ocen
5,6 10 2637
901
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":111531,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Agents+secrets-2004-111531/tv","text":"W TV"}]}

Kolejny po głośnym "Nieodwracalne" film z Monicą Bellucci i Vincentem Casselem w rolach głównych. Zaskakująca i widowiskowa historia szpiegowska, stawiająca pytanie: jeśli w grę wchodzą władza i pieniądze, komu można zaufać?

[opis dystrybutora]

Sackboy
opis użytkownika

Agenci francuskiego wywiadu, Lisa Nadege i Georges Brisseau, mają zlikwidować siatkę przestępczą, którą steruje mieszkający na terenie Niemiec biznesmen Piotr Lipowski. Udająca małżeństwo para zamieszkuje w hotelu w Libanie. Dwaj inni agenci mają się zająć wysadzeniem w powietrze statku przewożącego broń Lipowskiego. Śledztwo przybiera nieoczekiwany obrót, gdy agent CIA przekazuje francuskim kolegom informację, że jego kraj nie zgadza się na unieszkodliwienie przestępcy. Agenci przekazują wiadomość do centrali, ale nie otrzymują odpowiedzi.

po_prostu_P_
opis użytkownika

Eugene (Charles Berling), agent francuskiego wywiadu DGSE, wraca do kraju po wykonaniu misji w Angoli. Komputerowy procesor z informacjami o przemycie broni i diamentów jest bezpiecznie ukryty. Zostaje jeszcze zadanie zlikwidowania siatki przestępczej, którą steruje mieszkający w Niemczech biznesmen Piotr Lipovsky (Paul Schoendoerffer). Do tej sprawy wyznaczeni są agenci: Lisa (Monica Bellucci) i Georges (Vincent Cassel). Udając małżeństwo para zamieszkuje w ekskluzywnym hotelu w Libanie. Dwaj inni agenci mają się zająć wysadzeniem w powietrze statku przewożącego broń Lipovsky'ego. Agent CIA przekazuje francuskim kolegom informację, że jego kraj nie zgadza się unieszkodliwienie Lipovsky'ego. Tym samym cały plan Francuzów staje się nieaktualny. Tymczasem Lisa zostaje aresztowana na niemieckiej granicy. Georges rozpoczyna własne śledztwo i jest skazany tylko na siebie.

Kingusia_92
opis użytkownika