Tajni agenci

Agents secrets

2004 1 godz. 49 min.
5,6 2 637
ocen
5,6 10 2637
901
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":111531,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Agents+secrets-2004-111531/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Tajni agenci
 • 5 gwiazdek tylko ze względu na moją ulubioną aktorkę Bellucci. Gdyby nie ona ten film byłby jeszcze bardziej nudny. Niewiele się w nim dzieje. Akcji jest niewiele. Nie trzyma w napięciu. Momentami się dłuży. Nie jest najgorszy dlatego nie ma 3/10. Polecam jedynie dla wielbicieli M. Bellucci.

 • aex ocenił(a) ten film na: 5

  EM_DE_KE_AS niestety musze sie zgodzic...wydawalo sie ze bedzie film duzo lepszy...ale strasznie wialo nuda:( za malo akcji!

 • mass_2 ocenił(a) ten film na: 3

  EM_DE_KE_AS 3/10

  1 za to, że niżej nie można, 2 za to że przez parę sekund było widać piersi Bellucci :D, a 3 za to, że odkryłem lek na bezsenność...

 • mass_2 No tak. Oglądanie późnym wieczorem jest wskazane dla tych, którzy mają problemy z zaśnięciem.

  Duet Bellucci - Cassel tym razem się nie sprawdził.
  Ale za to "Doberman" to jest coś;D, szczególnie jeśli chodzi o Cassela. Jest akcja, pościg, mordobicie:)

 • shaman_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

  EM_DE_KE_AS za, a nawet przeciw - dla szukających sensacji ten film jest nudny, kwalifikacja Sensacyjny jest tu niekompletna wręcz myląca, dla mnie to Dramat, przeżycia bohaterów są tu ważniejsze niż strzelaniny, wybuchy czy latające samochody. Bohaterowie pędzą do przodu (może niezbyt szybko, raczej jaki urzędnicy poczty) i mają rozterki emocjonalne, wątpliwości, wyrzuty sumienia. Ja nawet nie pamiętam czy pokazano eksplozję tego statku w sensie efektu specjalnego. dramat, nie sensacja.

 • EM_DE_KE_AS Obejrzalem tylko ze wzgledu na piekna Monike Bellucci ;)
  Film nudny; nie wiadomo wlasciwie o co chodzi... Bohaterowie chyba sami nie rozumieja w co ich wplatano. Probuja sie jedynie wywinac i zaszyc gdzies, zeby miec swiety spokoj.

 • EM_DE_KE_AS zgadzam się.. obejrzałem jedynie dla Bellucci.. nudny jak na film akcji

 • Kocio ocenił(a) ten film na: 7

  EM_DE_KE_AS Oceniając go jako film akcji rzeczywiście można się rozczarować. Gdy go oglądałem pierwszy raz czekałem "kiedy się zacznie", aż po napisy końcowe. Po kilku latach wróciłem do niego, już po obejrzeniu genialnego Szpiega, i wtedy spojrzałem na ten obraz zupełnie inaczej.
  Wywiad, praca agentów nie mają nic wspólnego z Bondem, Jamesem Bondem, czy Jasonem Bourne'm.
  To czekanie, manipulacje, kłamstwa, obserwowanie... nuda ;). Dlatego uwielbiam ten film.

 • ira_fish_1 ocenił(a) ten film na: 9

  EM_DE_KE_AS To jest nudny film?! Cóż... dla miłośników Bonda, który ratuje świat przed nie wiadomo czym, zapewne;) Uwielbiam francuzkie kino, o niebo lepsze od hollywoodzkiego. Już tak mam. Komedie są bardziej subtelne, dramaty głębsze a kryminały po prostu bardziej skomplikowane. I w tym wypadku sięnie zawiodłam! Skoro dałam kilku niezłym filmom sensacyjnym z Denzelem Washingtonem 8, tutaj po prostu muszę dać 9.
  P.S.
  Chyba muszę przewartościować wiele filmów, które oceniałam...
  Ale mi się nie chce!
  I nie ma tyle czasu....