PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394356}
6,4 49 495
ocen
6,4 10 1 49495
Tak to się teraz robi
powrót do forum filmu Tak to się teraz robi

9/10

ocenił(a) film na 8

Przed chwilą obejrzałam i muszę przyznać poruszająca zabawna a zarazem nie tandetna. W pełni zasługuje na 9/10. A wy co uważacie ?

ocenił(a) film na 9
aga553

Również obejrzałam chwilę temu, niby można zarzucić tej komedii że jest przewidywalna, ale nigdy wcześniej nie widziałam nigdzie żeby to ojciec uświadamiał matkę że jest ojcem :) No i oczywiście happy end na koniec.

aga553

5/10, ot dobry film z USA typu komedia/familijny. Nic twórczego, nic bardziej przykuwającego. Na pewno człowiekowi uleci gdzieś z pamięci za jakiś miesiąc.

ocenił(a) film na 8
aga553

U mnie 8/10. Przyjemna komedia romantyczna.

ocenił(a) film na 7
aga553

Ja również go dzisiaj obejrzałam :) Fajna, lekka komedia, ale bez jakichś zbędnych rewelacji. Nie chwyta za serce, ale przyjemnie się oglądało, także 7/10 :)

ocenił(a) film na 8
mariita

Popieram, a ponieważ lubię ten typ filmów to oceniam punkcik wyżej. W swoim gatunku to bardzo dobry film czyli 8/10

aga553

Ja się podpisuję. Świetnie zagrał dzieciak, a film z nutką nostalgii i takie prawdziwe życie spoleczenstw kapitalistycznych. Zyjemy pracujemy biegamy az jest za pozno by zalozyc rodzine. Trzeba doceniać póki czas. Bardzo się cieszę, że mi się udało.

użytkownik usunięty
aga553

Serio? Rozumiem, że byłabyś mega szczęśliwa gdy zapłodniono cię spermą innego mężczyzny niż ten którego wybrałaś? Jestem facetem ale odebrałby to jako gwałt bo zapłodnienie bez zgody to jest gwałt.
Film mówi porąbanym facetom (a są tacy na świecie), że zrobić coś takiego jest ok i kobieta nawet się ucieszy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones