PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623590}
7,4 434
oceny
7,4 10 1 434

Talihina Sky: The Story of Kings of Leon
powrót do forum filmu Talihina Sky: The Story of Kings of Leon

Wielka szkoda że ten film to zwiastun ich 'upadku'.. Wielki zespół, który niestety nie wiadomo czy wróci do działalności. W filmie pokazano jak wielkie problemy ma ze sobą Caleb. Jak widać nie uporał się z nimi. Byłoby wielką stratą gdyby już nigdy nie zagrali..

ocenił(a) film na 10
Kedzior_

Przecież oni dalej działają.Mają tak jakby ''przerwę''. Prawdopodobnie po niej zespół ma normalnie funkcjonować.

ocenił(a) film na 7
firework106

Nie napisałem, że rozstali się definitywnie. Po prostu, oglądając ten film, zauważyłem, że to co stało się bodajże w Denver, to nie jednorazowy wybryk Caleba. Facet ma ze sobą poważne problemy i bardzo boję się o ich przyszłość.

ocenił(a) film na 10
Kedzior_

Gdyby stało się to co mówiłeś, to by była wielka strata.Uwielbiam ich muzykę.

Kedzior_

ja wierzę, że wrócą! Caleb wydoroślał, zostanie ojcem i wszystko się ułoży.

ocenił(a) film na 9
Kedzior_

weź nie pieprz. Caleb, to prawda, ma skłonności do alkoholu, ale ma też wspaniałą rodzinę, która nie pozwoli mu zrujnować swojego życia. kochająca żona, modląca matka, bracia, którzy też mają interes w tym, by on normalnie funkcjonował, od niedawna córka i rzesze wiernych fanów... okej, to może brzmieć dosyć naiwnie i banalnie z moich ust, w końcu jestem tylko fanką (która co prawda przeczytała lub obejrzała wszystkie dostępne wywiady i newsy na tema KOL), a to ich rodzinne szczęście może wyglądać tak pięknie tylko od zewnątrz, jednak ja głęboko wierzę, że Caleb się ogarnie i sprosta wyzwaniom. w końcu nagrywają płytę i czeka ich trochę koncertów (w tym w Polsce <3), więc muzyka powinna być w dalszym ciągu jego priorytetem, jak i reszty Followillów :) keep calm and listen to Kings of Leon! pozdrawiam wszystkich fanów :)

ocenił(a) film na 9
Kedzior_

a, i chyba nie powinieneś czerpać informacji z niezbyt wiarygodnych źródeł. "nie wiadomo czy wróci do działalności" - tak podawały tylko plotkarskie lub inne strony internetowe szukające sensacji. sami Kingsi nigdy nic nie mówili, że mają jakieś wątpliwości co do dalszego grania. zrobili sobie tylko ok. półroczne wakacje i znów wracają do pracy.

ocenił(a) film na 7
smartmouthkillerhand

Spokojnie, wyluzuj :)

Nie czerpałem swoich wniosków z jakichkolwiek serwisów plotkarskich czy innych tego typu źródeł. To były moje własne wnioski. Nie zapominajmy, że scena kłótni podczas koncertu miała miejsce przed wydarzeniami w Denver. Co oznacza, że chłopaki mieli problem z Calebem już wcześniej a efektem tego był incydent w Denver. Na tamtą chwilę sytuacja KoL była niezbyt ciekawa, stąd moje wnioski. Na tą chwilę widzę, że zaczęło się w zespole poprawiać, cieszę się z tego powodu i życzę im jak najlepiej. Natomiast nigdy nie będę miał pewności, że ta sytuacja się nie powtórzy.

ocenił(a) film na 9
Kedzior_

Hm, własnie tak zauważyłam, że chyba za daleko pojechałam z tym "weź, nie pieprz" :D Przepraszam, ale wszystko co związane z KOL, moim ulubionym zespołem, bardzo mnie emocjonuje ;-)
Co do Twojej odpowiedzi: chyba się zgadzamy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones