PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779394}

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name
7,6 125 195
ocen
7,6 10 1 125195
7,8 52
oceny krytyków
Tamte dni, tamte noce
powrót do forum filmu Tamte dni, tamte noce

Jak polecić ten film?

ocenił(a) film na 10

Wydaje mi się, że nigdy w życiu nie widziałam filmu piękniejszego niż ten.
W mojej ocenie, to najcudowniejszy film o miłości. Ogrom uczuć jakie we mnie wywołał jest niesamowity.
Po seansie powiem tylko tyle "PAMIĘTAM WSZYSTKO".

Chciałabym podzielić się tym odkryciem i zastanawiam się jak polecić ten film np. wśród znajomych w pracy? Czytając choćby wypowiedzi na forum (często niepochlebne), widać, że nie każdy jest w stanie poradzić sobie z tematem, nie dla każdego będzie to obraz uniwersalny...
To przecież taki film który trzeba poczuć, a żeby poczuć to trzeba mieć serce, i wrażliwość, a w pracy wiadomo są różne osobowości i poglądy.
Pytanie czy jak powiem że widziałam cudowny film o miłości w której dwóch mężczyzn zakochuje się w sobie, to jak myślicie jaka będzie reakcja? Wydaje mi się że w większości tylko jedna. Niestety.

SEEL

To chyba pierwszy raz, kiedy po obejrzeniu filmu nie mogę sobie poradzić z nadmiarem uczuć, które we mnie wywołał i nie mam z kim w realu o tym porozmawiać (z mężem się raczej nie da :)). Nie przyznam się ile razy już go oglądałam, ale za każdym razem powoduje u mnie totalny emocjonalny i zmysłowy „odlot”. W pracy mówiłam, że film bardzo mi się podoba i czego dotyczy. Jednak nie wszystkie koleżanki, które go obejrzały do końca rozumiały moje zachwyty (przy czym absolutnie żadnej z nich nie przeszkadzał główny wątek). Wydaje mi się, że ten film albo się pokocha od pierwszych kadrów, albo wcale. Teraz już nie próbuję nikogo zachęcać do oglądania i dyskusji, i tak od dłuższego czasu męczę się sama ze sobą. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones