PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779394}

Tamte dni, tamte noce

Call Me by Your Name
7,6 124 062
oceny
7,6 10 1 124062
7,8 49
ocen krytyków
Tamte dni, tamte noce
powrót do forum filmu Tamte dni, tamte noce

Rozmowa Elio z ojcem

ocenił(a) film na 9

Wydaje mi się, że to, co powiedział ojciec Eliemu po powrocie syna do domu, jest najważniejszą rzeczą, jaką rodzic może powiedzieć swojemu dziecku.

ocenił(a) film na 10
animo95

Tak, kiedy sluchalam tego co on mowi zazdroscilam takiego tolerancyjnego rodzica. Oliver na koncu powiwdzial ze Elio ma szczescie... Ze ma takich rodziców. Cudowny film

animo95

Tolerancja, miłość, mądrość,delikatność - wszystko powiedziane tak by nie wystraszyć dziecka i nie naruszyć jego delikatne psychiki. I bardzo dobrze. Miałam jednak wrażenie, że ojciec powiedział za dużo, parę razy się powtarzał i tym samym "zepsuł" mi odbiór tej sceny.

ocenił(a) film na 9
Alissses

A ja mam bardzo mieszane uczucia co do tego ojca. Najpierw taka przemowa, potem odbiera telefon i z nieskrywaną radością gratuluje zaręczyn. Chyba w tamtej chwili zdał sobie sprawę z tego, że jego asystent nie był fair w stosunku do Elio?

ocenił(a) film na 10
Justyna_Anna89

Zdawał sobie z tego sprawę (chociaż wydaje mi się, że to, co zrobił Oliver, można usprawiedliwić i prof. Perlman miał podobne zdanie na ten temat), ale nie chciał się zdradzić przed Oliverem, że wie o wszystkim - w tej sytuacji dlaczego miałby nie pogratulować Oliverowi zaręczyn?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones