Film

Sin-ui Ttal-eun Chum-eul Chun-da

2020
6,1 35
ocen
6,1 10 35
3
chce zobaczyć
{"id":"10000965","linkUrl":"/film/Taniec+c%C3%B3rki+Boga-2020-10000965","alt":"Taniec córki Boga"}
Shin-mi jest transpłciową kobietą i zarazem popularną tancerką w klubie gejowskim w Korei. Kochana przez małą, ale oddaną grupę fanów i wspierana przez swoją koleżankę i... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Shin-mi jest transpłciową kobietą i zarazem popularną tancerką w klubie gejowskim w Korei. Kochana przez małą, ale oddaną grupę fanów i wspierana przez swoją koleżankę i mentorkę "mamę", Shin-mi odnajduje wolność i poczucie przynależności w tym mikro świecie, który akceptuje ją bez żadnych zastrzeżeń. Niestety, świat zewnętrzny pozostajeShin-mi jest transpłciową kobietą i zarazem popularną tancerką w klubie gejowskim w Korei. Kochana przez małą, ale oddaną grupę fanów i wspierana przez swoją koleżankę i mentorkę "mamę", Shin-mi odnajduje wolność i poczucie przynależności w tym mikro świecie, który akceptuje ją bez żadnych zastrzeżeń. Niestety, świat zewnętrzny pozostaje zimny i niechętny zmianom, o czym Shin-mi szybko przypomina sobie, kiedy dostanie wezwanie do wojska. Shin-mi zostaje zawstydzona, ale nie przestaje być zdeterminowana w walce o utrzymanie swojej tożsamości.

data produkcji
2020
tytuł oryg.
Sin-ui Ttal-eun Chum-eul Chun-da
inne tytuły
Taniec córki Boga Polska
God's Daughter Dance USA
Więcej...