PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794619}

Tau

5,8 13 431
ocen
5,8 10 1 13431
Tau
powrót do forum filmu Tau

Kilka fajnych momentów, kilka fajnych pomysłów na film, ale..... tyle nieprawdopodobnych i naiwnych relacji człowiek - komputer, że aż po pewnym czasie mdliło. No i pomysł MEGA naukowca, żeby zawalić dom, zamiast np. go spalić, żeby wszystko zniszczyć ...???!!!???

olakowalska1304

Dokładnie mam takie samo odczucia co do tego filmu. Niby fajnie się ogląda, szybka akcja, ciekawa fabuła itd, ale jest tu sporo momentów które wszystko psują.

ocenił(a) film na 8
olakowalska1304

Co do relacji to jeśli mamy do czynienia z umysłem/ inteligencją która się uczy a nie jest zaprogramowana to póki nie pozna przebiegłości to będzie naiwna i ciekawa świata/ informacji jak dziecko. A głupotą naukowca było raczej zostawiać więźnia pod opieką takiego właśnie naiwnego dziecka. No ale za sposobem rozumowania "geniusza" nie dojdziesz. Zresztą motyw naiwności maszyn często był poruszany w filmach np "Chappie" czy "Krótkie Spięcie". Fakt że to komedie ale sądzę że np taka Ava z Ex Machiny zanim nie nauczyła się manipulować emocjami również była "głupia".
No i nie da się spalić żelbetowego budynku. Można go tylko zburzyć.

ocenił(a) film na 8
2222

Świetny komentarz! Może się filmwebowo zaprzyjaźnimy?

ocenił(a) film na 8
Ava3

Ok. Mówisz i masz :)

olakowalska1304

SPOILERUJESZ... czlowieku, wtf..

ocenił(a) film na 6
qzka

To samo miałem napisać...

ocenił(a) film na 10
olakowalska1304

Dno to Zielona mila bajka dla dzieciaków. Kłamią że usmażyli go na krześle a przecież on żyje.

ocenił(a) film na 2
KUBATRIX

Zastanawiające jest tylko, iż lwia część społeczeństwa ocenia rzeczoną "Milę" bardzo wysoko. I teraz nasuwa się pytanie, czyżby ta większość reprezentowała poziom dziecka, ewentualnie była mocno ograniczona i prymitywna, że zachwyca się tak mało wysublimowanym kinem? Jeśli tak, to możesz być dumny z siebie, że stoisz na szczycie piramidy ewolucyjnej i jako nieliczna, wybitnie inteligentna jednostka, potrafisz dostrzec w "Tau" arcydzieło, zaś w "Zielonej mili" bajkę dla dzieciaków.

ocenił(a) film na 10
Bokciu

Idź robić to co większość skoro sam nie masz swego zdania lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones