PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609699}

Ted

6,5 274 782
oceny
6,5 10 1 274782
5,8 25
ocen krytyków
Ted
powrót do forum filmu Ted

zaśmiałem się może raz w tym filmie ale nie zmienia to faktu,że film jest błachy,słaby,nudny i nic w nim nie ma ciekawego,totalny bzdet,teraz może mi ktoś powiedzieć,że to film tylko dla zjaranych i tych co palą ziele ale ja właśnie byłem zjarany tak jak jestem codziennie,oglądałem wiele filmów w tym temacie i ten należy do najgorszych,pierdy totalne,kaszana,hała i błoto z odbytu.

ocenił(a) film na 5
smal

Ja się zaśmiałem kilka razy, ale i tak film słaby... Poza tym to ja nie wiem co jest zajebistego w jaraniu zioła i czy to jest powód do dumy i czy w ogóle jest się czym chwalić...

ocenił(a) film na 3
crsmth

no nie ma się czym chwalić,bo jaranie ziela to jest to samo co picie piwa,wiec to po prostu zwykła używka,jak papierosy itd,a oni zrobili film o tym,że pluszowy miś jara ziele i to miały być ciężkie "zjeby"? totalna bzdura i tyle,to niech zrobią film o tym jak piesek albo kotek pije vódke...ludzie cofają się w rozwoju jeżeli im się taki demny film podoba

ocenił(a) film na 5
smal

No, film denny. Nie rozumiem podniecenia moich znajomych tym filmem. :D

ocenił(a) film na 8
smal

Nie zwykłam oglądać komedie gdyż uważam, że raczej nigdy człowieka nie rozwijają w sensie "akademickim" jak chcesz coś mądrego obejrzeć to obejrzyj film dokumentalny. A poczucie humoru każdy ma inne, może któryś z żarcików natrafił na Twój czuły punkt po prostu? Mi się osobiście film bardzo podobał (a żadko kiedy komedie mnie śmieszą) Ah no i może dałbyś w końcu tytuł tej swojej niesamowicie śmiesznej komedii co? To będziemy w stanie porównać. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
Emelie

Akurat oglądam masę filmów dokumentalnych,bo są milion razy ciekawsze niż takie g.ó.w.n.o jak ten film TED,i nie podam dobrej komedii do porównania,bo takich nie ma,tak jak filmy ostatnimi czasy to tandety totalne,a jeżeli wam podobał się film Ted to proponuje skok z dziesiątego piętra na asfalt,najlepiej na głowę,bo już do niczego się mózg nie nadaje,do śmietnika...pozdro

ocenił(a) film na 7
smal

smutasy jesteście ;), wg mnie misiek to sympatyczna morda, coś jak miś Przekliniak z "Włatców móch"
może trawę macie marną ...

smal

Piszesz, żeby skakać z bloku jak komuś podobał się TED, a wszystkim częściom Resident Evil i Dniu Niepodległości dałeś 10/10.... I jak to wygląda?

ocenił(a) film na 3
lucabrasi

Resident Evil ma jakiś sens,mimo,że chodzi tam głównie o jedzenie flaków to po za tym jest jakaś fabuła,nie wspomnę,że gra na podstawie której jest zrobiony film jest jedną z najlepszych gier jakie istnieją o mrocznym klimacie,dlatego dałem wysoką ocenę,bo mam sentyment do tej serii,a film Ted??ma fabułe?ma sens?raczej jest zwykłym debilstwem bez sensu i dla dzieci do lat 3

smal

mroczny klimat to ty masz ale w małym ptasim móżdżku, jakbyś umiał czytać ćpunku to byś wiedział że film totalna chała resident evil to najbardziej skaszaniona ekranizacja wszechczasów na podstawie wspaniałej gry tępy gimbusie. Zanim będziesz udawał wielkiego znawcę poczytaj trochę i mniej ćpaj.

crsmth

ale wy macie poczucie humoru, ja pier dole!

ocenił(a) film na 6
GalaQXus

Ciebie bawi gdy pluszowy miś bez pe**a d**a pannę ?

tomucho77

też jak wielu ludzi co kupiło bilety na świecie i zarobił ponad 400 milionów $

ocenił(a) film na 6
GalaQXus

A jakby tych wiele ludzi obcięło sobie rękę tak dla żartów też byś to zrobił/a ?

tomucho77

lecz się!

ocenił(a) film na 6
GalaQXus

Ty też !

ocenił(a) film na 10
tomucho77

Ty masz jakiś problem czy tata Cię bardzo ukochał??

ocenił(a) film na 6
straightlines

To są twoje argumenty ? zalatywanie do czyichś rodziców ?

tomucho77

Penis nie jest wulgaryzmem, nie potrzeba ***.

ocenił(a) film na 6
smal

A co jest śmiesznego w posuwaniu fajnej laski przez pluszowego misia bez wacka ? kogo to bawi ?

ocenił(a) film na 4
tomucho77

Dokładnie,jednym słowem żenada.

ocenił(a) film na 4
aronn

film dno totalne, i to zakonczenie...... nie polecam

siwa445

Potwierdzam, ten film to katastrofa.

tomucho77

Mnie.

ocenił(a) film na 6
NickError

Jesteś strasznie płytkim i pustym człowiekiem !

ocenił(a) film na 10
tomucho77

Wielu ludzi sztywniaku:D

ocenił(a) film na 6
straightlines

Wolę być sztywniakiem niż bezmózgim prostakiem którego bawi seks pluszowego misia z kobietą !

ocenił(a) film na 10
tomucho77

W odróżnieniu od Ciebie od przynajmniej poruchał :D:D:D:D

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 8
smal

Co jest śmisznego w tym, że pluszowy miś pali zielsko? a właśnie to, że pluszowy miś pali zielsko. Pokaż mi inny film, gdzie pluszowy miś pali zielsko :) A tak na marginesie, jeżeli wg Ciebie jest to film o paleniu, to proponuje odstaw na trochę blanciki...

ocenił(a) film na 3
m_szymon

ja nie mówię,że ten film jest tylko o tandetnym misiu co pali zielsko ale cały przekaz z tego filmu zasłania właśnie błacha historyjka ułomnego,dorosłego kolesia co ma misia palącego ziele i robiącego "zjeby" na poziomie 13 letniego dziecka,tak naprawde ty sobie zapal jakiegoś blancika i może wtedy zdasz sobie sprawe,że ten film nie jest w ogóle śmieszny,tylko banalnie demny,jeżeli bawi kogoś ten film to ten ktoś musi być na poziomie intelektualnym właśnie tego misia z filmu...

ocenił(a) film na 8
smal

Upaliłem się na tym filmie przyjacielu i bawiłem się świetnie.
Pogadałbym z tobą trochę bardziej merytorycznie, ale rzuciłeś argument którego nie jestem w stanie podważyć: Kto się śmiał ten jest głupi.
Wygrałeś.

ocenił(a) film na 3
m_szymon

ok.sorry,może trochę przesadziłem ale poważnie film był cienki,jeżeli chodzi o filmy w którym palą zielsko to ten jest najbardziej z.j.e.b.a.n.y ,ten misiek to tandeta,jago teksty,zachowanie wcale nie bawią,może bym się z tego śmiał 15lat temu ale teraz to nie robi wrażenia,kaszana totalna

ocenił(a) film na 9
smal

Dla mnie film był zarąbisty, dawno się tak nie uśmiałem. Osobiście polecam

ocenił(a) film na 7
ExtremeSpeedDK

też polecam, w kategorii luzacka komedia, a nie poważny dramat , jak niektórzy oczekują ;)

ocenił(a) film na 7
smal

a jak twoim zdaniem powinien zachowywać się "dorosły" facet.
Biegać w kieracie w korporacji, a potem na triathlon lecieć albo na skoki spadochronowe dla udowodnienia swojej męskości?

m_szymon

Brawo! Świetny argument! Zielsku które pali misia i będzie zajebiście śmieszny. A wiesz co będzie w nim śmieszne.? Właśnie to, że zielsko pali misia! Pokaż mi inny film gdzie zielsko pali pluszowego misia.

ocenił(a) film na 6
podlewaczek

Ahahahaha bardzo śmieszne :(

ocenił(a) film na 10
tomucho77

No tak to śmieszne było :D:D:D

ocenił(a) film na 10
podlewaczek

HAHAHAHAHAHAHAHHA

ocenił(a) film na 2
smal

kierując się nieniską oceną nawet na filmweb wymęczyłam 1h 40min i... nie wiem, po co. Jako tło do miliona czynności, jak reklama, noo, niezły. Ale żeby powtórnie zasiąść i obejrzeć? Goddamn, nie! Wszystko już było, więc zróbmy film o gadającym misiu? Może lepiej nie róbmy już nic przez najbliższe 5 lat, to się zregenerują mózgi...

ocenił(a) film na 3
smal

Sam pomysł był ciekawy ale cała reszta to dno. Zaśmiałem się tylko raz z "ziomków piorunochronków".

ocenił(a) film na 1
smal

Niestety muszę potwierdzić. Film badziewie totalne.Ktoś ze znajomych mi polecił i ledwo co dotrwałam do końca. Początek filmu mnie zaciekawił i sam pomysł też ale z kazdą minutą ( i tekstem) czułam niesmak. Dla mnie to film dla podchmielonych małolatów na imprezie, śmiejących się z byle g....:/

ocenił(a) film na 10
gabriell79

Mnie nie mogą oglądać katolickie betony...więc wiesz....

ocenił(a) film na 1
straightlines

Na prawdę, oślepił mnie blask twojej genialnej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 10
gabriell79

Nie patrz w słońce następnym razem.

ocenił(a) film na 6
straightlines

Czyli innymi słowy wszyscy niekatolicy są nie betonami ?

ocenił(a) film na 2
smal

Muszę przyznać, że film nie powala i teksty padające w nim są coraz głupsze. Chociaż jestem młody film nie śmieszył mnie, a zakończenie było strasznie głupie i przewidywalne.

smal

Popieram, film bardzo kiepski, zupełnie bez polotu, wieje nudą i oklepanymi schematami poza gadającym misiem, jednak ten jedyny oryginalny pomysł trzyma poziom reszty. Dialogi słabe, fabuła też, a żarty prymitywne - takich filmów jest aż ża dużo! Ten był zrobiony typowo dla kasy.

smal

Oj, jesteś po prostu drętwy i tyle, to nie twoja wina nawet tylko genów.

ocenił(a) film na 3
Reksio_gwalciciel

nie rozumiem po co udzielają się nieudane eksperymenty genetyczne,niedorozwoje lub po prostu dzieci,które jeszcze nie rozumieją wielu rzeczy,reksio idź się zgwałcić własną ręką tak jak to robisz codziennie,a nie w.pier.da..laj się w rozmowy dorosłych ludzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones