Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 2:25
Film

2012 1 godz. 46 min.
6,5 260 019
ocen
6,5 10 1 260019
14 260
chce zobaczyć
5,7 10
ocen krytyków
{"rate":5.7,"count":10}
{"id":"609699","linkUrl":"/film/Ted-2012-609699","alt":"Ted","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/96/99/609699/7478701.2.jpg"}
John ma 35 lat i chce się wreszcie ustatkować. Cały czas na złą drogę sprowadza go jednak jego pluszowy miś, który ożył dzięki wypowiedzianemu w dzieciństwie życzeniu.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Kryształowa Statuetka Ulubiona komedia w roku 2013 Złoty Popcorn Najlepszy duet w roku 2013 dla Mark Wahlberg, Seth MacFarlane
{"userId":"49468","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/96/99/609699/317020.2.jpg","title":"Dorosłość jest przereklamowana","link":"/reviews/recenzja-filmu-Ted-13255","more":"Przeczytaj recenzje Filmwebu"}
Dorosłość jest przereklamowana
Zaprawdę powiadam Wam, od czasów Barei nie było w kinach zabawniejszego misia. ... czytaj więcej
Ted
Zwiastun nr 2 (polski) 2:25
Ted
Zwiastun nr 2 2:45
Ted
Zwiastun nr 1 2:59
Ted - Zwiastun Nr 2 (polski) Bohaterem [b]"[film=609699]Teda[/film]"[/b] 33-letni mężczyzna ([person=288]Mark Wahlberg[/person]), którego miś z dzieciństwa ożywa. Pluszak ma jednak specyficzne zainteresowania: lubi podrywać dziewczyny, palić trawę i grać w gry wideo.  

Marzenia mają niezwykłą moc. Ale uważaj, czego sobie życzysz, bo możesz mieć pecha i życzenie ci się spełni… Mały John pragnął, by jego pluszowy miś Ted ożył. I tak się stało, a Ted dorósł razem z Johnem (Mark Wahlberg). Teraz obaj lubią strzelić sobie browarka, zapalić zioło i jednakowo bimbają na obowiązki. Z tym tylko, że TedMarzenia mają niezwykłą moc. Ale uważaj, czego sobie życzysz, bo możesz mieć pecha i życzenie ci się spełni… Mały John pragnął, by jego pluszowy miś Ted ożył. I tak się stało, a Ted dorósł razem z Johnem (Mark Wahlberg). Teraz obaj lubią strzelić sobie browarka, zapalić zioło i jednakowo bimbają na obowiązki. Z tym tylko, że Ted wysyła do firmy zabawkarskiej skargi, bo uszyto go bez pewnego ważnego męskiego organu, a John znalazł sobie dziewczynę. I to właśnie Lori (Mila Kunis) ma tak dosyć pyskatego pluszaka, sprowadzającego do domu różne panienki, że stawia Johnowi warunek: Ted musi się wynieść z ich życia. Ale jak rozstać się z kimś, kto czasem bywa cyniczny i złośliwy, ale towarzyszy ci od lat i jest twoim najlepszym kumplem?

boxoffice
$549 368 315 na świecie
$218 815 487 w USA
$330 552 828 poza USA
budżet
$50 000 000
na podstawie
Seth MacFarlane (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Media Rights Capital (przedstawia) / Universal Pictures (przedstawia) / Bluegrass Films / Więcej...
inne tytuły
Teddy Bear (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Kiedy John (Mark Wahlberg) jedzie z Lori (Mila Kunis) samochodem, rozmawia z Tedem przez iPhona. Jednak przez całą rozmowę trzyma go do góry nogami.
Kiedy Lori mówi do Johna, siedzi on na kanapie i wiąże krawat. Prawie mu się to udaje w tym ujęciu, by w następnym być w połowie wykonywanej czynności.
Kiedy Ted ucieka z domu Donny'ego, mężczyzna tańczy popijając wodę. Jednak w kolejnym ujęciu Donny ma ręce na biodrach, a woda znika.
"Ted" to szalona komedia twórcy kultowego już serialu animowanego "Family Guy". Seth MacFarlane stworzył świat, w którym spełniają się dziecięce marzenia, a przynajmniej ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 62%
"Ted" to obraz, który zaczął mnie interesować jeszcze na długo przed wejściem do kin. Zaciekawił mnie przede wszystkim niezwykle oryginalny pomysł twórców, który polegał ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 58%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Słabo...

  Tomsi79 ocenił(a) film na

  Jeśli kogoś bawią gagi z robieniem kupy w salonie albo pierdzeniem w drogiej restauracji, to będzie się dobrze bawił. Jeśli ktoś celuje w inne klimaty zalecam omijać ten film z daleka.

 • Film jest po prostu glupi

  Julay ocenił(a) film na

  za durny dla doroslych za wulgarny dla dzieci, bez zadnych wartosci!po co krecic taki film?

 • Hejtowano "Kac Wawę", w której pokazano realizm agencji towarzyskich zarzucając jej cyt. "kloaczny humor"

  swoj_ze_swaja ocenił(a) film na

  W takim razie na jakim poziomie jest humor w Tedzie? Pluszak kopulujący z ekspedientką na podłodze to rzeczywiście bardzo "wysublimowany humor", a o dziwo żadne raczki jakoś po telewizjach nie biegają i im to nie ... więcej

 • O Boziu...

  Vanity772 ocenił(a) film na

  Możecie mówić, że nie mam poczucia humoru, dystansu do siebie i świata(?). Mi było poprostu wstyd za każde zdanie wypowiedziane przez tytułowego misia i nic na to nie poradzę.

 • Tak zalosna komedia i ocena 6.6 a niektore sa 1000x lepsze i oceny 4.0- 4.5

  Bajker123 ocenił(a) film na

  Jak w temacie

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.