PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609699}

Ted

6,5 274 782
oceny
6,5 10 1 274782
5,8 25
ocen krytyków
Ted
powrót do forum filmu Ted

Dno

ocenił(a) film na 1

Infantylny, wulgarny, prymitywny, celuje w najniższe gusta. Zmarnowałam 20 min mojego cennego życia na to NIC.Totalne NIEPOROZUMIENIE.

kamil_morawski1

ale idąc do kina czy ogladają to w domu chyba nie oczekiwałeś filmu z przesłaniem?
to jakby krytykować american pie. albo ktos toleruje taki humor, albo tego nie oglada.
ja np nie trawie rejsu, ale nie pisze ze to dno- po prostu do mnie nie przemawia

ocenił(a) film na 2
xunix

Przy takim rodzaju filmu nie chodzi mi o przesłanie, tylko o dobry humor podczas oglądania. Komedia już nie może być dobrym, interesującym filmem? Ma być pozbawiona ładu i składu, byle nam wcisnąć bylejaki, żenujący humor? Jeśli chodzi o American Pie to bardzo lubię te filmy, ale tylko trzy pierwsze części. Fabuła jest inna, humor o wiele lepszy jak dla mnie, film jest bardziej sensowny i przemyślany, nawet i muzyka jest miła dla uszu i wprowadza nam doskonały klimat jak na amerykańską komedię.
Nie napisałem akurat, że jest to dno, choć blisko mu do tego, tylko, że film według mojej opini bardzo słaby. Postać Marka Wahlberg'a i prymitywnego misia są żałosne.
Również potwierdzam post idaiola - przez większość filmu wstyd mi było i czekałem z niecierpliwością na koniec. Nie trawię KOMPLETNIE takich filmów, bo wchodza mi mocno na ego. Nigdy więcej.

kamil_morawski1

pozostaje mi podsumować, że o gustach się nie dyskutuje.
jednych to czy co innego bawi, innych nie
ale też dlatego jest ciekawie!!

ocenił(a) film na 2
xunix

Tak. O gustach się nie dyskutuje. Każdy ma prawo do swojego zdania.

ocenił(a) film na 3
mar2h

Zgadzam się. Wstydziłam sie przez cały sean, że to oglądam.

mar2h

Infantylny i wulgarny jako wady. A Dyktator dostał 8 :D

ocenił(a) film na 1
oumajgad

Dyktator to połączenie inteligentnego, ciętego i absurdalnego humoru z doskonałym zmysłem obserwacji. Balansowanie na cienkiej granicy poprawności politycznej i dobrego smaku po to aby głośno powiedzieć :" Król jest nagi ", mnie osobiście bawi. Nie bawi mnie jednak zamierzony, tępy prymitywizm bez żadnego przesłania. Bo jaki przekaz ma nieść g..no leżące w salonie?

ocenił(a) film na 8
mar2h

oj przesadzacie ja tam sie usmialem:D

ocenił(a) film na 1
mar2h

Zgadzam się kolego, wreszcie głos rozsądku!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones