PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609699}

Ted

6,5 274 782
oceny
6,5 10 1 274782
5,8 25
ocen krytyków
Ted
powrót do forum filmu Ted

Hej wie ktoś może w którym momencie, minucie lub po jakiej scenie jest scena, w której Lori
przedstawia Teda rodzicom? Bo obejrzałam film kilka razy i nie zauważyłam tego, a słyszałam że taka
scena była.

franiu1212

Ktoś tu nieźle ogląda wersje legalne inaczej. Smutne.

Agntx

??

franiu1212

Poszperaj w sieci to się dowiesz, o co mi biega. Nie chce mi się tutaj trzaskać wykładu bo Filmweb to nie jest mój dom.
Ale wiesz co? Nie powinienem był pisać tamtego, więc zignoruj mnie.

Agntx

Ktoś tu nieźle popłynął z oskarżaniem ludzi o piractwo. Nieładnie.

Dopiero co obejrzałem ten film (DVD za 19,99 zł) i z tego co mi wiadomo to taka scena nie istnieje.
Franiu informację o tej scenie znalazł zapewne w ciekawostkach. Też tam zaglądałem i mocno się zdziwiłem.
Podsumowując: ktoś źle przetłumaczył ciekawostkę dot. błędów w filmie (pomylono również imiona):
"When Ted is first introduced to the parents, the cord around the electric egg beater changes position several times. "
Zamieniono na:
"Gdy Lori przedstawia Teda swoim rodzicom, kabel od elektrycznego jajka zmienia pozycję między ujęciami. "
Chodziło o tę scenę jak małoletni John przedstawia Teda swoim rodzicom, ci wpadają w panikę, matka Johna łapie za mikser. Ciekawostka dotyczyła kabla od tego właśnie miksera (nie elektrycznego jajka).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones