PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624849}

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta

Las Aventuras de Tadeo Jones
6,0 4 023
oceny
6,0 10 1 4023
Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta
powrót do forum filmu Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta

Dziś byłam w kinie, i powiem szczerze, że bajka bardzo fajna...Mój chrześniak 8-latek był zachwycony.Dużo humoru,dla dzieci i dla dorosłych.Bajka się nie nudzi bo ciągle "coś" się dzieje.Dużo jest z Indiana Jones-ale wszystko na duży plus!

zuza_81

"Jesteś archeologiem, uświadom to sobie!", hahhah. :D

zuza_81

A ja myslalem, ze film bedzie duzo gorszy...

zuza_81

Jak myślisz, czy trzy letniej dziewczynce może się spodobać?

yeke

Myśle że tak,ja byłam z 5-latka i 8-latkiem,i byli zachwyceni.Ostatnio to była najlepsza bajka,która ogladali w kinie.

ocenił(a) film na 10
zuza_81

Zgadzam się z założycielką wątku - "Tedi" to bardzo fajna bajka. Bardzo porządny, przygodowy film. Ma wyraźnie zarysowanych bohaterów - wiadomo, kto jest dobry, kto zły. Główny bohater jest marzycielem, archeologiem amatorem, można go od razu polubić. Dorosły nie nudzi się na tym filmie, bo jest dużo żartów przeznaczonych dla niego. Postacie handlarza i papugi są bardzo śmieszne. Bardzo polecam ten film i rodzicom, i dzieciom, z tym że tak od 7 lat wzwyż. Młodsze dzieci nie prześledzą intrygi, nie ma na to szans. Tyle że się pogapią na bajkę. Byłam z 8-latkiem (dla niego film bardzo dobry) oraz 4-latkiem, który oglądał film i nie nudził się, śmiał się w wielu momentach, ale było wiadomo, że to nie dla niego.
Na minus - seria grubych seksualnych żartów typu "Nie posunąłbym", "Wchodzę w to" oraz falliczny gest wystrzelenia w górę jakiejś sprężyny. Ale to tylko jeden taki moment, dzieci kompletnie tego nie uchwycą (to dla rodziców, z tym, że nie mojego sortu). Poza tym teksty w porządku.

aleksamaz

Na minusy, które wypisałaś, nie zwróciłam aż tak dużej uwagi ,ponieważ trzeba się doszukiwać,tak jak w każdej bajce.Wole coś takiego niż teksty z bajek i filmów, które puszczają na Cartoon Network.Dzieci są różne,jedne są bardziej wrażliwe drugie nie,więc idąc do kina z dzieckiem to sprawa indywidualna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones