PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38601}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

The Texas Chainsaw Massacre
6,0 68 298
ocen
6,0 10 1 68298
6,6 8
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Nispel się spisał

użytkownik usunięty

Zdecydowanie jest to najlepszy remake horroru nakręcony po 2000 roku. Brudny, obskurny klimat, brutalny Leatherface, fajna obsada (świetny Ermey!) i oczywiście śliczna Jessica Biel.
Ogólnie porządna rzecz, polecam!

ocenił(a) film na 8

Chyba jego najlepszy film.
Bo taki np. Piątek trzynastego to porażka totalna.

ocenił(a) film na 6
inzynier_kombinator

Ale jest kilka dobrych remaków. Mogę polecić np. Ostatni dom po lewej, Wzgórza mają oczy, Halloween, Świt żywych trupów, Kiedy dzwoni nieznajomy, Coś (2011, to akurat prequel).

kamil67_filmaniak

Żaden z nich nie dorównuje remakowi TCM. Przy tym trzeba dodać, że wizualnie prezentuje się znakomicie. Chyba żaden inny slasher tak dobrze nie wygląda. Nie ma tak ładnych zdjęć. Porównywałem ze Wzgórzami 2006, z Wrong Turn. Ni jeden ni drugi wizualnie tak nie zamiata. Prequel TCM z 2006 r. też jest nieco brzydszy od swego starszego brata.

ocenił(a) film na 8
grzegorz_cholewa

Wzgórza mają oczy dorównywały przez cały film, aż do gównianego finału. 5 i 6 części Hellraisera też są bardzo udane, zwłaszcza po fatalnej 4. Też chyba najbardziej lubię TCM z 2003, ale nie aż tak zdecydowanie. True, wizualnie przepiękny film, jak rzadko i to nie tylko jak na horror.

użytkownik usunięty

Dokładnie, zgadzam się, to najlepszy remake po 2000 roku, Nispel świetnie się spisał, ten film zasługuje na oscara wg mnie, tak samo świetny jak oryginał z 1974 roku, oba zasługują na oscary, oryginał i remake.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones