PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865241}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Texas Chainsaw Massacre
4,1 13 615
ocen
4,1 10 1 13615
4,4 11
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Piła to rodzina

ocenił(a) film na 6

Zobaczymy jak uda się ten sequel, wiemy, że Leatherface będzie stary i będzie sam, więc o wspólnym kanibalistycznym obiadku możemy pomarzyć, mimo to jestem ciekaw jak Netflix'owi uda się zrealizowanie kultowego slashera w 2022 roku.

ocenił(a) film na 6
Optimondo

Netflix-nie napawa mnie to optymizmem, już w newsie związanym z filmem pojawia się wypowiedź producenta która daje mi do myślenia, cytuję "- Naszym zdaniem ten facet prawdopodobnie zniknął po wszystkim, co zrobił. Jak złapać gościa, który nosi maskę? Gdy ją zdejmie i ucieknie, bardzo łatwo jest mu się gdzieś ukryć. Nasza historia rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z oryginału. Leatherface ukrywał się bardzo długo, starając się być dobrym człowiekiem. Ludzie, którzy pojawią się w okolicy, obudzą giganta."


Leatherface stara się być dobrym człowiekiem? 
Kto jak kto, ale Leatherface to psychol najwyższego kalibru, owładnięta żądzą zabijania bezduszna istota, i nadawanie jej jakichkolwiek cech normalnego człowieka to jakiś żart...

ocenił(a) film na 6
Psycho_Daddy

Leatherface był kim był przez rodzinę, przez jej brak mógł stać się normalny

Psycho_Daddy

Zależy jak rozumieć dobry człowiek. Dobry człowiek w sensie że jest przykładem dla innych ludzi pomagając im i dając dobre rady itd czy dobry człowiek w sensie że po prostu siedzi w domu i nie robi nikomu nic złego. Skłaniam się ku tej drugiej wersji.

Raczej nie sądzę żeby aż tak zmienili pierwowzór zwłaszcza że już w oryginale Letherface byl niedorozwinięty umysłowo a to ma być że tak powiem bezpośrednia kontynuacja więc nie nabył nagle inteligencji i wie jak się zachować w takich sytuacji.

ocenił(a) film na 6
Optimondo

Wiek mu w niczym nie przeszkadza, łamie kości jak zapałki, zaiwania szybciej niż młodzi rywale, rzuca piłą na 100 metrów, wyskakuje z wody jak delfin. Teksańskie sterydiany, albo terapia genowa komórkami macierzystymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones