PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865241}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Texas Chainsaw Massacre
4,1 13 565
ocen
4,1 10 1 13565
4,4 11
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Prośba

ocenił(a) film na 6

Jest ktoś w stanie podać namiary na producenta tej piły? 50 lat wmurowana w ściane, a jedzie jak nóż w masło w ludzkie kości, drewno, stalowe rury. Rewelacja. Główny negatywny bohater też daje radę, z treści wynika filmu, wynika że ma coś koło 60 co najmniej, a gania młokosów niczym jakiś junak, dostaje 5 kulek i nic... No i scena w autobusie:) Perełka, koleś smaga ich motorówką, a oni biją w szyby z prośbą o pomoc, nie bardzo wiadomo do kogo. W ogóle mam wrażenie, że najbardziej inteligentny w tym filmie był autopilot tesli. Ale tak poza tym można zobaczy, 4 to chyba ciut za niska nota, 5,5 może nawet w porywie słabe 6.

ocenił(a) film na 2
Przemek_S_filmweb

Myślę że ten koleś na co najmniej jakieś 70 lat skoro 50 lat temu zabijał i wcale nie był dzieckiem wtedy. On jest niezniszczalny jak Michael Myers. Istny terminator xd.

hipnotajzing

dosłownie

hipnotajzing

dosłownie xd

ocenił(a) film na 4
Przemek_S_filmweb

"Mam wrażenie, że najbardziej inteligentnych w tym filmie był autopilot Tesli" - dziękuję, idealne podsumowanie tego filmu :D
Ja wiem, że to slasher, ale nawet jak na specyfikę gatunku było tu zbyt dużo absurdów. Bardzo przewidywalnych, bardzo głupich i wtórnych. Szkoda.

Przemek_S_filmweb

"Do anything and you are canceled bro" było świetne, choć pewnie niezamierzone :d I potem ci durni influencerzy jeszcze go nagrywali xD bo wiadomo że trzeba mieć lajki na jakims tiktoku czy innym odmóżdżającym gównie. Idealnie przedstawili taką młodzież. Nie potrafi nawet razem uciec czy próbować go obezwałdnić. Jedynie komórka sie liczyła.

Leatherface był niezniszczalny. Jak urwał cała reke z kością temu policjantowi to już wiedziałem że TV Puls by to kupił dla dobra koneserów kina klasy z.

ocenił(a) film na 6
Przemek_S_filmweb

To jest typ filmu gdzie przymykasz oczy na absurdy i oglądasz z niedowierzaniem co tam się odpi....Szczerze to oglądając ten film czułem się jak w luna parku.

ocenił(a) film na 5
Przemek_S_filmweb

przecież leatherface coś dłubał w tej pile jak ta typiara leżała pod łóżkiem

ocenił(a) film na 4
Przemek_S_filmweb

Dobra była babcia-mścicielka, która podczas tego jak traciła flaki, wypadła jej z ręki strzelba. Następnie została rzucona kilka (jak nie kilkanaście metrów) w śmieci. Generalnie nie miała najmniejszych szans na przeżycie, ale po chwili okazało się, że jednak przeżyła ... i resztkami sił strzeliła do "Leatherface'a" s tej strzelby, której została pozbawiona kilkanaście metrów wcześniej ;) Hahaha. Przez te 50 lat czekania na zemstę chyba nauczyła się "władać mocą" i tak jak Jedi przyciągali siłą woli różne przedmioty (np. miecze świetlne), tak ona przyciągnęła do siebie ową strzelbę :)))

ocenił(a) film na 5
Przemek_S_filmweb

To slasher i tu trzeba się brechtać a nie myśleć. Jak chcesz się pośmiać do rozpuku to zobacz serie :"Topór" i parodię:"Porąbani"

Przemek_S_filmweb

Fajnie, że Ci się wydaje, że Twoje zdanie ma znaczenie. :)
A piła ta sama, która była w oryginale z 1974 - Poulan 306a.

ocenił(a) film na 6
AmonGoeth

Co tu się wyprawia na tym filmie 4,1 średnia ocen? To prawie tyle samo co na mega gniocie wrong turn 6 last resort, coś na moje oko ludzie są zbyt surowi co do tego filmu. Jak na lekką sobotnią rozrywkę daje radę, a że ma kilka debilnych scen, to tak jak kolega wyżej napisał, nie o to w tych filmach chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones