PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865241}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Texas Chainsaw Massacre
4,1 13 523
oceny
4,1 10 1 13523
4,4 11
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną
ocenił(a) film na 3
Gitkolo

Żartowałem...

ocenił(a) film na 3
Gitkolo

To jest arcygoowno

ocenił(a) film na 6
Gitkolo

Arcygówno a oceniłeś na 3? Masz gest :)

ocenił(a) film na 1
Psycho_Daddy

Dobrze prawisz ziom

ocenił(a) film na 3
Psycho_Daddy

Chwila słabości... Dobrze piłą wymiatał;)))

ocenił(a) film na 3
Gitkolo

dwa gówniane filmy na Netflix pod rząd... Pięść Zemsty jeszcze bardziej nie dała się oglądać. Za 18 dni staruje HBO Max oby dobrali im się do dupy bo naprawdę coraz większy syf na tej platformie

ocenił(a) film na 8
sobanek

Przecież HBO MAX to będzie to samo gówno co obecne HBO.Tylko że nazwa dłuższa o MAX :D

ocenił(a) film na 3
jazdowicz2666

w byciu bardziej gównianą platformą Netflixa nie przebiją

ocenił(a) film na 8
sobanek

Może i nie przebiją,ale co z tego jak to wciąż i tak będzie gówno.To już nie jest to samo HBO co było na starcie

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

Czy ja wiem? Serialowo wciąż są wyznacznikiem jakości, a filmowo będą mieli bibliotekę Warnera, z choćby Diuną czy dystrybuowanym przez nich Drive My Car

ocenił(a) film na 3
lew890

doskładnie :)

jazdowicz2666

HBO porównując do Netflixa to tak jak Mercedesa do Poloneza. HBO nie powiem nie zawsze wypuszcza światowej klasy seriale, ale i tak kiepski serial na HBO to na Netflix byłby ambitnym kinem.

ocenił(a) film na 3
Monsterq

nie przesadzaj bo Netflix też ma swoje momenty... szkoda, że tylko momenty

ocenił(a) film na 8
sobanek

no po co płacić i oglądać gówna, po prostu zrezygnować trzeba, a nie się żalić w necie....

ocenił(a) film na 7
tomasz1709

No, może chodzi o to, żeby płacić, by móc się żalić.

ocenił(a) film na 3
tomasz1709

tryb wujek dobra rada Ci sie wlaczyl?

ocenił(a) film na 3
sobanek

Aaaa zerknąłem na "Pięść..." Powiem Ci "bekę" miałem niesamowitą. Q..wa myślałem, że to komedia jest.

ocenił(a) film na 3
Gitkolo

straszny kwas XD

ocenił(a) film na 3
Gitkolo

nie ma podejscia do tych czesci z 2013 bodajze , film tak kompletne gowno

Gitkolo

Typowy ból dupy o wszystko. Jaki gatunek taki film, tak jakby, którakolwiek część była czymś wybitnym. Jak każdy shlasher jest głupawy, krwawy itd. Tak jak z netfix, każdy pisze jaki gówniany tylko dziwnym zbiegiem okoliczności ogląda i wydaje kasę na to gówno.

ocenił(a) film na 3
piotrek4002

Uwaga dołączył znafca tematu.

Gitkolo

"Znafca".....początkowy komentarz o gównie i odpowiedź mówią wszystko. Pewnie jeszcze będziesz się produkował ale nie licz na odpowiedź. Szkoda mojego czasu. Chętnie natomiast przeczytam wypociny "znafcy"

ocenił(a) film na 3
piotrek4002

Chętnie byś zamknął tę dyskusję prawda ?

ocenił(a) film na 3
piotrek4002

I jeśli już chciałbyś mnie nauczyć używania cudzysłowu, to sam go używaj.
Cudzysłów apostrofowy...
Pamiętaj „niełuku ”.

piotrek4002

Oryginał jest jednym z najlepszych filmów ever znafco. A że kolejne części są jakie są?

ocenił(a) film na 3
Gitkolo

Dałam trzy gwiazdki tylko za główne bohaterki wydały mi się nawet spoko. reszta to totalna "masakra"

ocenił(a) film na 6
Gitkolo

Zalecam obejrzenie wiekszej ilości podobnych temu filmowi produkcji .Faktycznie, w nerwach takiej skali bohaterzy nie myślą logicznie. Scena w autobusie. Ja bym z dyńki skoczył przez szybę jakbym zobaczył takiego rzezimieszka :) Fakt, nieźle się uśmiałem w początkowej scenie z nagrywaniem przez tel hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones