Odtwórz Zwiastun nr 1 2:26
Film

Never Been Kissed

1999 1 godz. 47 min.
6,0 9 394
oceny
6,0 10 1 9394
3 229
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"792","linkUrl":"/film/Ten+pierwszy+raz-1999-792","alt":"Ten pierwszy raz","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/07/92/792/6914334.2.jpg"}
Marząca o karierze dziennikarki Josie dostaje szansę, by się wykazać. Ma napisać artykuł dotyczący życia nastolatków ze szkoły średniej.
Ten pierwszy raz
Zwiastun nr 1 2:26
Ten pierwszy raz - Zwiastun Nr 1 Ten pierwszy raz - Zwiastun Nr 1

25-letnia Josie (Drew Barrymore) pracuje w dziale reklamy gazety w Chicago, ale marzy o karierze dziennikarki. Szef powierza jej wreszcie pierwsze poważne zadanie: ma napisać reportaż z życia współczesnych amerykańskich nastolatków. Musi udawać uczennicę szkoły średniej, choć jej własne lata szkolne były istnym koszmarem. Chce jednak naprawić błędy młodości i zjawia się w szkole ubrana w białe dżinsy i boa z piórami.

boxoffice
$84 565 230 na świecie
$55 474 756 w USA
$29 090 474 poza USA
budżet
$25 000 000
studio
Bushwood Pictures / Flower Films (II) / Fox 2000 Pictures / Więcej...
inne tytuły
Chloë Sevigny była brana pod uwagę do roli Aldys. 
Kiedy Rob i Brett ściagają się w jedzeniu sałatki coleslaw, Brett patrzy na Roba z pustymi rękoma, ale po chwili w zbliżeniu widać, że ma w rękach sałatkę.
Film kręcono w Chicago (Illinois) oraz w Los Angeles, Monrovii, Newhall i Santa Clarita (Kalifornia) w USA.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Opinie innych? Chrzanić to!

  syl_kon ocenił(a) film na

  Moja pierwsza komedia romantyczna. Kocham, kocham, kocham! Kocham Michaela❤, kocham nawet Drew, kocham ten film!

  3
  • Może być.

   Dr_Crash ocenił(a) film na

   Ot, całkiem przyjemna komedia :)

   1
   • TOTALNE DNO!!-ODRADZAM

    viola88df ocenił(a) film na

    film rozłożył mnie na łopatki-w negatywnym znaczeniu tego terminu...nie wiem, co kierowało osobami zamieszczajacymi swoje pozytywne wpisy w innych watkach, ale nabralam sie i bardzo rozczarowalam dzieki temu. Naiwnosc i infantylnosc glownej bohaterki, brak ciaglosci fabularnej-wszystko rozlazle, ... więcej

   • Agrh.

    ApDiAjrons ocenił(a) film na

    I have oficially wasted nearly 2 hours of my exciting, full of new adventures life. Goddamnit. Ale nauczyciel przystojny - musze przyznac.

   • Słaby i nudny 2/10

    slobi ocenił(a) film na

    Słaby, nudny i mega przewidywalny, rzadko daje aż tak niskie oceny ale film naprawdę mocno mnie wynudził, starałem się wczuć ale nie znalazłem w tym filmie kompletnie nic dla siebie, wszystko mega przewidywalne i mało porywające jak dla mnie stracone 2godz życia....

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.