PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139160}

Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

Tenacious D in The Pick of Destiny
7,2 69 075
ocen
7,2 10 1 69075
5,2 9
ocen krytyków
Tenacious D: Kostka Przeznaczenia
powrót do forum filmu Tenacious D: Kostka Przeznaczenia

ten film zdecydowanie inaczej ogląda się na trzeźwo a inaczej po jaraniu, oczywiście po tym drugim
jest dużo lepiej, pełno wkręcających akcji, które rozwalą głowe każdego smokera. polecam na
nudny wieczór z paleniem ;)

eMptyyy

Wow, tak, chwal się, że jarasz i myśl, jaki jesteś fajny

ocenił(a) film na 10
marry222

Marihuana to nie narkotyki, równie dobrze mógłbym nazwać cię ćpunem bo pijesz kawę, alkohol i palisz papierosy, istnieje nawet coś takiego jak lecznicza marihuana i można ją kupować w aptekach, oczywiście nie w naszym kraju, a widziałeś coś takiego jak leczniczy alkohol i lecznicze papierosy bo ja nie... A kolega nie maił zamiaru pokazywać swojej fajności tylko stwierdził fakty, bo po zapaleniu film jest bardziej klimatyczny, zrobiony pod publikę jaraczy trawy.

WujekChu1ek

Widzę, że lepiej wiesz, co autor posta miał na myśli niż on sam i dziękuję za wykład o marihuanie, ale źle trafiłeś, a jak chcesz pociągnąć temat, to niedługo w PL ma być lecznicza marihuana, ale nie zawierająca THC, ciekawe czy wtedy też będziesz Wielkim Obrońcą Marihuany i wszystkich palących marihuanę ;D

marry222

Gwoli ścisłości nie ma być, ale to całkiem możliwe, gdyż polscy naukowcy pracują nad stworzeniem medycznej marihuany bez psychoaktywnej substancji czynnej. A mnie drażni fakt, że ktoś uważa się za Bóg wie co, bo zwyczajnie jara trawę. Wielkie mi halo, nie mówiąc o tym, że wypowiedź
eMptyyy nic nie wniosła.

ocenił(a) film na 8
marry222

Twoja też nie... Tak, moja też.

ocenił(a) film na 10
marry222

Wisi mi to szczerze powiedziawszy jak będę chciał sobie kupić albo ktokolwiek inny to i tak znajdzie gandzie z dużą zawartością THC u dilera proste? proste., Nie jestem jakimś obrońcą marihuany bo palę raz na ruski rok, rekreacyjnie i dobrze wiem co założyciel tematu miał na myśli bo sam oglądałem film będąc spalonym, w przeciwieństwie do ciebie, więc co Ty możesz o tym wiedzieć hmmm??
"A mnie drażni fakt, że ktoś uważa się za Bóg wie co, bo zwyczajnie jara trawę." po czym stwierdzasz, że uważam się za bóg wie kogo bo palę MJ proszę zacytować.

WujekChu1ek

Nieduże ilości alkoholu są lecznicze. Np.dereniówka w niedużych ilościach zmniejsza ryzyko zawału czy coś takiego

ocenił(a) film na 8
eMptyyy

Policja ,policja marihunaen tutaj proagujo!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
dannyboi

http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/007/508/watch-out-we-got-a-bada ss-over-here-meme.png

eMptyyy

Dzieki dobrze wiedziec.. Zaraz leci na HBO. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones