PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 129
ocen
6,0 10 1 31129
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłem ;( Zwiastun wygląda jak mix części od 3 - 5. Ze wszystkiego po trochu w to wrzucono, plus tandetne CGI. To będziesz jedna z najbardziej ssących kontynuacji, obawiam się, że może być najgorsza ze wszystkich po T-2.

ocenił(a) film na 8
darek_sith

Terminator 2 odniósł największy sukces, pokonując nawet 1 część.

Eskim0s

jak nawet ? 1 Terminator był filmem budżetowym

darek_sith

Dokładnie, jest przejepane, oby przynajmniej zwiastun RAMBO Last Blood niezawiódł

darek_sith

Wierzyłem w nowego Terminatora, bo sądziłem, że gorzej już być nie może, ale Cameron z Hamilton rozwiali te wątpliwości. Szkoda.

ocenił(a) film na 3
darek_sith

Zwiastun potwierdza wcześniejszy opis filmu który pojawił się jakiś czas temu w sieci.Mamy akcję na moście. Niestety kolejny raz dostaniemy ten sam schemat czyli terminator goni a my uciekamy.

Marcin5800

Przed robotami-zabójcami z przyszłości się ucieka. To jest poniekąd jeden ze znaków rozpoznawczych tej marki. Tak samo jak powiedzonka "I'll be back" albo "Come with me if you want to live". Tylko Terminator Salvation przełamał schemat ucieczki, ale dlatego, że jego akcja działa się w przyszłości.

ocenił(a) film na 6
darek_sith

Liczy się efektowna rozwałka,tego oczekują widzowie i to dostaną ważne zeby producentom $$$ się zgadzały.Z drugiej strony nie przekreślam całego filmu przez trailer.

ocenił(a) film na 5
Psycho_Daddy

Oczywiście ale już same oczekiwania były dość wysokie, zwiastun trochę je rozwiał. Ciekawe jakim cudem Arnie znosu jest jak w dwójce przecież się zniszczył. Jestem ciekaw co stało się z Johnem Connorem, wszyscy myśleli że ta babo chłop to John a to jednak jakaś hybryda człowieka z robotem zupełnie jak w T5, John który stał się maszyną.

Wydaje mi się że gdyby film był robiony, staro szkolnym sposobem czyli efekty specjalne które są robione za każdym razem, aa nie CGI to film zrobiłby lepsze wrażenie. Spójrzmy chociażby na Johna Whecka, odniósł sukces bo nie był akcyjniakiem takie jak wszystkie inne, był akcyjniakiem uchylił się w stronę filmów lat 80-90 tych w nowym wydaniu. CGI praktycznie nie ma, a wszystko zasługa kaskaderów i ludzi odpowiedzialnych za efekty specjalne.

MaXXi

No i właśnie dlatego, T-2 jest niedościgniony. To jest nie do pomyślenia, że w dobie dzisiejszych technologii, pod względem technicznym czy efektów specjalnych, nie dorastają o pięt filmowi sprzed 28 lat (!)

ocenił(a) film na 1
darek_sith

Mnie zastanawia skad tam się znowu Arni wziął :) James Cameroon mówił, że Dark Fate to kontynuacja 1 i 2 części. ALe Arni przecież został utopiony. Została tylko jego ręka.

darek_sith

Bredzisz typie. CGI w T2 na ówczesne czasy, owszem, były fenomenalne. Ale dzisiaj są co najwyżej poprawne. Nie budzą uśmieszku politowania, ale widać, że się zestarzały. Inna sprawa, że w międzyczasie ukazało się zatrzęsienie filmów z miernym CGI, ale to co można zobaczyć w trailerze Dark Fate nie jest tandetą (chyba, że potrafisz wyłożyć mi dlaczego jest używając innego argumentu niż Twój gust). Ja tu widzę rozwinięcie idei T-1000, ukłon w kierunku T2.

Onvog

Ujęcie na zwiastunie kiedy Gabriel Luna skacze i rzuca belką wygląda okropnie. twarz jak z animacji. może to jeszcze poprawią ale teraz wygląda tragicznie.

Cross_23

Głupoty gadasz. To nie ma nic wspólnego z doliną niesamowitości. Jego twarz wygląda naturalnie, człowieczo. Może mina jest dziwna, ale nie ma tu grama sztuczności.

Onvog

wygląda sztucznie. gorzej niż większość blockbusterów z ostatnich lat. zresztą sam reżyser i jego warsztat to dno. deadpool aż raził, w scenach akcji to była animacja. tu wychodzi brak doświadczenia z takimi filmami, niektórzy reżyserzy nie potrafią łączyć cgi i praktycznych. i robią wszystko cgi.

a szkoda, bo T2 wyznaczał szczyt możliwości efektów w tamtym czasie.

ocenił(a) film na 6
Cross_23

Dobrze prawisz!

Onvog

Koleżko.

Po pierwsze W T-2 efekty CGI stanowił tylko T-1000, reszta to efekty praktyczne i scenografia.

W Dark Fate CGI to nawet chmury na niebie.

Argument jest jeden - efekty w T-2 były przełomowe, efekty w Dark Fate są w standardzie każdego obecnego filmu s-f.

To lepiej Ty mi powiedz, czym wyróżnia się mierne CGI w "zatrzęsieniu" filmów, a w czym te w trailerze Dark Fate są lepsze?

darek_sith

Sam zacząłeś o CGI, więc rozmawiajmy o CGI, a nie o efektach praktycznych. Poddałem ocenie te z T2 i to tyle. Przełomowe, ale to było prawie 30 lat temu.

Poza tym to trochę dziwne, bo w trailerze Dark Fate, który widziałem na niebie nie ma żadnych chmur. Może widziałeś więcej niż inni. Efekty CGI w trailerze Dark Fate, które widzimy nie zwiastują niczego nowego. Wszystko to już widzieliśmy, bo w tej konwencji obecnie trudno o przełom. Ostatni film jaki w kwestii efektów wizualnych był rzeczywiście przełomowy, to chyba pierwszy Matrix z bullet time, ale to też nie było czyste CGI (jeśli w ogóle).

Mierne CGI to np. cyfrowo "usprawniona" pierwsza trylogia Gwiezdnych Wojen. Nikomu niepotrzebna abominacja. Ale to koniec ułatwiania Ci zadania, bo dalej mi nie powiedziałeś dlaczego CGI w trailerze Dark Fate jest słabe.

użytkownik usunięty
darek_sith

Trzeba zrobić petycję żeby naprawili ten film jak Jeża Sonica.

wg Timusia(co ja zrobię bez Reynoldsa?!)Millera z wyglądem postaci Sonica było wszystko w porządku.

użytkownik usunięty
piter86

Ale fanom się nie spodobało, zrobili petycję i wygląd zostanie naprawiony. Jeszcze powinni dodać te tunele co po nich biega i łapie te obręcze.

To by wtedy kolejne lata zajęło naprawianie tego filmu, a Hollywood jest zbyt leniwe na to.

darek_sith

Dobra, koń, jaki jest, każdy widzi. Teraz pytanie brzmi czy dystrybutor da do tego polski dubbing.

ocenił(a) film na 3
ash_williams85

Proszę, wypluj te słowa! Chyba bym skisł na miejscu, gdybym w repertuarze kina zobaczył, że film jest w dwóch wersjach, z napisami i dubbingiem.

Czarny_BP

I co? Skisłeś?

ocenił(a) film na 1
elaskawski

Ja dzis skislem :( Poszedlem na napisy ale widzialem ze jest tez z dubingiem fuuuuu

darek_sith

Podczas finałów NBA pojawił się spot. W sumie tylko na końcu jest coś nowego :)
https://www.youtube.com/watch?v=rAwY5Lq953I
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

darek_sith

Kurdę ależ masz zajebisty zmysł. Oceniłeś film na podstawie zwiastuna. Też tak chcę!!!

taksido

To się nazywa intuicja ;) Niektórzy to mają, inni nie.

darek_sith

I tak obejrzę.

ChubakaCieLubi

Ja również, ale na pewno nie w kinie.

darek_sith

Wiesz no dla Arniego to już i tak ostatnie role ma już 72 lata nie zrobi tam super wiele.

Fakt Arnie jak na swój wiek wciąż ćwiczy jednak no swoje złote lata ma za sobą.

darek_sith

Kolejna zapowiedź!
https://www.youtube.com/watch?v=BABKOEZueCU

Falkor1

https://www.youtube.com/watch?v=x0iWSKlrZM8 <----tu kolejne klatki z Tajskiego trailera

darek_sith

Zasadniczo słabe CGI to efekt niedorenderowanego do końca filmu. Podobnie było chociażby z Alitą. Trailery ukazywały dobre efekty, ale dopiero w filmie dostrzegało sie ten realizm głównej postaci. Przypuszczam, że będzie podobnie z nowym T. Z resztą już nowy trailer prezentuje sie znacznie lepiej.

darek_sith

ja mam nadzieje ze to bedzie najlepsza po T1 i T2 czesc, intrygujący scenariusz...

https://www.youtube.com/watch?v=x0iWSKlrZM8 <---- tu kolejne klatki dotychczas niewiedziane w 3 Trailerach, jest to Tajski Trailer

miHalekk

przestań trollu

kadim_filmweb

jaki trolu ? obejrzyj 2 pierwsze trailery i trailer tajski, zobaczysz ze są nowe klatki w tajskim trailerze w porownaniu do tych dwoch glownych trailerow.

miHalekk

masz troll konto świnko
pisz ze swojego prawdziwe panie odważny

kadim_filmweb

Co ty pierd... ? Jaka swinko jakie trol konto ? Obawiam się że chyba jakimś idiotą jesteś, no zdarza się niestety niektórym niestety i pozdrawiam Cie serdecznie

miHalekk

to spi#dalaj

kadim_filmweb

Zobacz człowieku jakiego Ty durnia z siebie zrobiłeś, zwyzywales mnie od troli i świń... po pierwsze - Żebym był jakimś trolem jak Ty to mówisz to bym kogoś tu starał się obrazić i jakis ferment siać, ja kulturalnie wyraziłem swoją opinię na temat nowego terminatora, ze najprawdopodobniej będzie intrygujący scenariusz, wkleiłem link z najświeższym trailerem z Tajlandii, na którym są nowe klatki, w porównaniu do oficjalnych trailerow z USA. Największym trolem to Ty się okazales, broda urosła (jeśli to Ty na zdjeciu), a rozumu mało, a powinno odwrotnie być i jeszcze na koniec mówisz mi spie#alaj. Ja za to serdecznie Cię pozdrawiam...

miHalekk

jedna ocena chłopie leć na kwejka i zostań krUlem

kadim_filmweb

Musisz mieć potężne kompleksy chłopie... Ty chyba też kiedyś postawiłes swoją 1 opinie ? Czy nie? Może jesteś filmwebem? Ale to już chyba by podchodzilo pod jakąś manie wielkościowa Haha, a może jednak jesteś? Haha

miHalekk

tylko głupek śmieje się do siebie
cóż przykro mi że nie masz tu publiczności jak na troll portalach

kadim_filmweb

Pocałuj mnie w dupe zakompleksiony szczurze :*

miHalekk

wyszedł ciul z worka XD

kadim_filmweb

Największym ciulem to Ty jesteś, przeczytaj sobie tą dyskusję od początku i wyciągnij wnioski

miHalekk

bo mi się chce , spadaj na kwejka tam gdzie twoje miejsce

darek_sith

jedynie salvation wśród nowych terminatorów było w czymś oryginalne dawało nowy pomysł na fabułę, niestetety zostało to zaprzepaszczone na rzecz sentymentyalizmu i dostajemy babcię sarah connor dziadka t800 uciekających przed terminatorami z przyszłości i tak do usranej smierci

ocenił(a) film na 6
darek_sith

Niestety ta cześć jest kiepska. Jestem właśnie po seansie. Nawet Sarah Connor tego nie uratowała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones