PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739093}
4,3 389
ocen
4,3 10 1 389
Terra Formars
powrót do forum filmu Terra Formars

Potworny idiotyzm. Jakaś manga przeniesiona na ekran. Aktorstwo, eee przesadziłem amatorszczyzna aż zęby bolą. Szpan i popier-dywanie. No i pseudo fabuła - głupotowacizna do n-tej potęgi. Mamy tu m.in. Son Goku z Dragon Ball Z wraz jego techniką Kamehameha oraz kilka innych dziwadeł z mocami. Całość jest na żenującym, dennym poziomie. Ale trzeba dodać dla przyzwoitości: jest tak bzdurnie, że aż śmiesznie - czasem.

ocenił(a) film na 4
Paraves

Pewnie komuś taka stylistyka może się spodobać, mnie nie. Film jest głupi. Gdyby to była komedia, pastisz lub parodia mangi i s-f, zdystansowana i ze zrozumiałymi dowcipami, to bym nie marudził. Niestety od połowy mniej więcej już tylko się wkurzałem.

jjarek_filmweb

otóż to, dobrze Waść rzeczesz. Nic dodać, nic ująć. Bez odbioru.

Paraves

Co ja własnie obejrzałam... :D Nie czytałam wcześniej żadnych opisów, anie nie widziałam trailera, a po plakacie spodziewałam się jakiegoś fajnego filmu z kosmosem w tle. A tu taka niespodzianka ;)
Mam wrażenie, że taki film mogli zrobić tylko Japończycy. Mamy tutaj takie nagromadzenie absurdu, że aż nie wiadomo jak to opisać. Poza dziwaczną fabułą, smaku dodają kiczowate kostiumy i aktorstwo na poziomie wybitnie drewnianym.
Niemniej jednak, doceniam fantazję twórcy, dlatego oceniam na aż 2, a nie 1 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones