PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312016}
5,9 279 058
ocen
5,9 10 1 279058
5,9 19
ocen krytyków
Testosteron
powrót do forum filmu Testosteron

Łoo kurde.

ocenił(a) film na 8

Tak kontrowersyjnego filmu przed obejrzeniem się nie spodziewałem, ale jednak. Mimo to bardzo
dobry, śmieszny no i przede wszystkim polski. Co jak co, ale polskie komedie są bardzo dobre.

ocenił(a) film na 7
Viollipop

Oglądam film 9 lat po premierze i nie muszę stwierdzać, że film jest kultowy bo juz to wiem. Teraz tylko sie o tym przekonuję. Fantastyczne dialogi "Miłośc od pierwszego włożenia" ,gagi: ostatnia scena z korowodem gości i tym jednym gościem, który nie nadążył za pozostałymi czy sceny: Stelmaszyk kobietą odchodzącą od męża. Poprostu BOMBA !!! (!!!) Przez cały film wypuszczałem obstrukcyjno-obsceniczne salwy smiechu. Może nawet lepiej, że tego w kinie nie oglądałem. Moja ocena 7, 35 i rośnie. Za chwilę zmienię na osiem gwiazdek, a spolećzność Filmweba tym razem sie nie popisała: 5,9 (Panie i Panowie) Nie róbcie MASAKRY.

alpinos

"wypuszczałem obstrukcyjno-obsceniczne salwy smiechu." Taaa... Głupawo żałosny tekst dzieciaka z podstawówki.

Viollipop

A co w nich kontrowersyjnego, bo nie za bardzo rozumiem?

Viollipop

Karły mają schizofrenię i depresję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones