PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10117}

Thais

6,0 1 072
oceny
6,0 10 1 1072
Thais
powrót do forum filmu Thais

Nie rozumiem czemu taka niska ocena? Przynajmniej z 7,0 powinien mieć. Albo większość go nie zrozumiała albo nie wiem czego oczekiwali. Klimat filmu niesamowity, muzyka i role główne Kryszaka i Kwiatkowskiej oraz drugoplanowe zwłaszcza Pawlika i Voita. Zaskoczył mnie także Piotr Garlicki, którego do tej pory raczej nie znałem z innych filmów, oprócz pewnego serialu na TVP 2 ;)

ocenił(a) film na 8
snake_plissken84

Muzyka moim zdaniem trochę denerwująca. Niemal perfekcyjna rola Kwiatkowskiej,
znakomita Garlickiego, Kryszak moim zdaniem rozczarował, chociaż niewątpliwie rola Pafnucego wydawała się niemal skrojona pod niego.
Ogólnie zgadzam się, bardzo dobry film, u mnie 8.

ocenił(a) film na 8
grubyilysy

Dokładnie. Szkoda tylko że TV o nim zapomniała. Mogli by dać w końcu na Kino Polska, zamiast po raz 500-ny puszczać "Ogniem i mieczem", które lubię, ale ileż można. Zamiast ciągłych powtórek jednego i tego samego, mogliby wyemitować zapomniany, dobry polski film.

snake_plissken84

Jest krytykowany za słabą stronę techniczną, ale biorąc pod uwagę czas powstania, z mojej strony rozgrzeszam go.

ocenił(a) film na 8
harding

Może i tak, ale gdyby tak zrobić rekonstrukcję cyfrową, to całkiem nieźle by się oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones