PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402106}
6,9 519
ocen
6,9 10 1 519
The Bad Mother's Handbook
powrót do forum filmu The Bad Mother's Handbook

Śliczny

ocenił(a) film na 9

Właśnie obejrzałam i uważam, że był wzruszający, Może aktorzy nie zagrali na najwyższym poziomie, ale warto poświęcić trochę czasu i obejrzeć.Gorąco polecam

kaczusia81

hej wiesz może czy można ten film ściągnąć z rs??bardzo mi zależy żeby go oglądnaćale kurcze nie wiem skąd moge go wziać a najlepiej było by właśnie z rs:)

ocenił(a) film na 10
lena116

Właśnie. Ponawiam prośbe. Gdzie można ściągnąc film ? (:

ocenił(a) film na 7
monia111119

ja mam film z chomikuj.pl niestety nie mogę napisów znaleźć , jakieś mam, ale za szybko lecą, więc beznadziejnie się ogląda.

ocenił(a) film na 7
kaczusia81

Ja oglądałam go na youtubie, jest tam w kilku częściach, ale nigdzie nie znalazłam całego filmu do ściągnięcia.

kaczusia81

Film obejrzałam głównie z (oczywistego chyba dla niektórych) powodu Pattinsona. Po prostu byłam ciekawa jak gra w innych filmach. I muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie nim zaskoczona ;) Zagrał lepiej niż w Zmierzchu (na szczęście)... Może ta rola bardziej mu przypadła do gustu? Co do filmu: świetna, świetna, świetna fabuła. Tylko szkoda, że filmu nikt jeszcze w Polsce nie puścił...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones