PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374529}
6,3 10 850
ocen
6,3 10 1 10850
The Collector
powrót do forum filmu The Collector

............................................................ oberzjałem własnie ten film i mam mieszane uczucia. Przeglądałem przed filmem kilka teamtów z ocenami 8/10 itd. Ale jak dla mnie film dosyć średni. Mam do Was kilka pytań na które chciałbym abyście mi odpowiedzieli:

1- Gdy nasz bohater karze krzyczeć tej kobiecie to chowa się gdzieś w cień. Nagle przed nim centralnie wbiega nasz morderca i idzie do niej. Czy wtedy nie można było "od tyłu zaatakować jego" ? (bez skojarzeń chłopaki ;p)

2 - Nasz bohater chowa się przed nim pod masą PERFEKCYJNIE ułożonych poduszek. Jak on to zrobił? ;)

3- Czy naprawdę tak łatwo odrywa się deski przybite gwoździami do ram okien? heh ;)

I chyba najwazniejsze pytanie:

4- Czy w ciągu jednego dnia, bo na to wygląda, da się tak perfekcyjnie urządzić dom? Wszytskie okna, linki, zamki, pułapki itd? NIe wydaje mi się...

Jak dla mnie film średni, a koncówka oklepana jak msza co niedziela. Czasem interesujące, czasem zabawne. ode mnie 5/10

P.S Pies zginął w zaje****sty sposób ;d :)

ocenił(a) film na 4
kowik4

radzę nie doszukiwać się sensu w tego typu filmach, gdyż go tam nie ma ;) Te filmy mają tylko na celu pokazać okrucieństwo i makabrę i jak w wysublimowany sposób pozbawić kogoś życia. Komórka zawsze poza zasięgiem albo nie ma (w USA są osoby bez komórek O_O) albo rozładowana, dobry bohater nawet z broni palnej z 5m wystrzela cały magazynek i nawet jedna kula nie trafi w złego. Nawet jeśli trafi (nawet w głowę czy stawy) to on jest super wytrzymały idzie dalej i zawsze przewiduje kolejny krok ofiary. Bohaterowie w tych filmach ZAWSZE z dwóch wyjść wybiorą złe, toć jak żyrandol spadł na tego oprycha to mógł zabrać mu strzelbę i zakończyć sprawę, ale nie
Co do pytań to hmm:
1. pewno nie miał czym zaatakować tak z pięściami na kogoś kto tak traktuje ludzi to nie uśmiecha mi się iść chyba że nie miałbym innego wyjscia
2. też nie mam pojęcia jak ale jak napisałem wyżej to nie musi mieć sensu
3. zależy ile gwoździ i jak bardzo chcesz tą deskę wyrwać ;)
4. nawet nie dnia a kilku godzin bo przecież tego samego dnia po południu jeszcze kończyli robotę. poszedł na włam o 22 a skończył powiedzmy o 16 to daje max 6 godzin a przecież zły się za rodzinkę od razu nie zabrał bo przecież ta nastolata zdążyła się zmyć na randkę

Ogólnie standardowy slasher made in USA, po jednej czy dwóch obejrzanych piłach wszystko następne jest wtórne i nie wzbudzające emocji. W sumie oglądam, bo mam nadzieję na to że coś mnie zaskoczy ale jak zwykle tylko zawód mnie spotyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones