PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111425}
4,8 44
oceny
4,8 10 1 44

The Deviants
powrót do forum filmu The Deviants

Orginalny pomysł i zabawna oraz momentami lekko wzruszająca komedyjka.Świetnie się bawiłem oglądając ten film.Na pewno obejrze go nie raz.Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
latarnik81

No to musisz mieć chyba 13 lat jeśli się na tym wzruszyłeś. Osobom które są troche bardziej dojrzałe od Ciebie nie polecam!!!! Strata czasu
Gra aktorska na takim wysokim poziomie stoi że aż sie oglądać nie chce, wszystko takie sztuczne strasznie. Przy okazji mało zabawne, a momentami obleśne. Jedna z dewiantek zbiera włosy swoich pracodawców, a innemu staje penis bo kot mu siedzi na jajach. Jeszcze innemu radość sprawia, gdy sika sobie do basenu, który ma sprzątać. No bez przesady.

ocenił(a) film na 9
daniel81

To chyba jesteś mało spostrzegawczy...Po nicku mógłbyś się domyślić, że jestem rocznik 81...Mi się podobał, Tobie nie...Dla mnie to był film łatwy i przyjemny, w sam raz na odprężęnie...W tym filmie nic wybitnego nie ma, aktorzy nie są dobrzy...Ale ja od tego filmu tego nie wymagałem i twórcy napewno też nie...To jest film do obejrzenia sobie gdy przyjdziesz zmęczony do domu i masz ochotę się uśmiechnąć..To, że lubie sobie czasami obejrzeć głupawa komedie, nie oznacza, że jestem niedojrzały.Każdy ma inne poczucie humoru, mnie to bawiło...
Na przyszłośc uważaj na takie tytuły jak "White chicks" czy "Harold and Kumar Goes to White Castle"...Ja tarzałem się ze śmiechu..

ocenił(a) film na 6
latarnik81

Popieram, obejrzałem go już dwukrotnie :) ciekawy pomysł. Większości nie podoba się pewnie przez te różne zboczenia, ale co poradzić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones