PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858172}
4,0 2 489
ocen
4,0 10 1 2489
3,2 6
ocen krytyków
The End
powrót do forum filmu The End

Oj tak! Fatalny scenariusz, fatalna gra aktorka, w sumie jedno słowo które zrozumiałem to jest "kur..." powtarzane 100000 razy . Chciałbym poprosić producentów o zwrot pieniędzy za bilet, przeznaczę to na coś wartościowego - czyli wszystko inne .

monki17

Trochę nie rozumiem jednego - co zachęca ludzi do chodzenia na takie filmy? "Takie" = tak niskiej jakości, że aż bije po oczach w zwiastunie. Nie zmarnowałabym 5 minut życia na to.

ocenił(a) film na 5
monki17

Nie mam porównania, bo nie widziałem "Kac Wawa". Ale znam dużo gorszych polskich filmów od tego. Z ostatnich miesięcy, żeby daleko nie szukać, np. "Magnezja" czy "Ostatni komers"...

ocenił(a) film na 1
Lupus_10

Nie rozumiem krytyki "Magnezji" poza jednym - konwencją, która jest strasznie specyficzna i albo ktoś łyka takie poczucie humoru i głupkowatą historię z przerysowanymi postaciami, albo ma tego dosyć po 10 minutach. W każdym innym wypadku "Magnezja" to definitywnie bardzo dobrze, zagrany, wyreżyserowany i nakręcony film, tym bardziej jak na Polskę! Powiem więcej - większość się zachwyca nad Tarantino, a "Pulp fiction" to podobna baja, co "Magnezja", podobnie jak "Magnezja" baja na 1 raz, ale ot tak ciekawa. Wielka tajemnicą jest dla mnie, dlaczego Tarantino chwycił, a Bochniak już nie - pewnie kwestia kraju produkcji i czasów w których wyszło :P Z kolei opisywany tutaj "The End" to straszna kupa, która jest strawna tylko w pierwszych 5-8 minutach, a dalej oglądanie tego boli. Tako rzekłem. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
monki17

Liczyłam naprawdę na coś innego, ciekawego. Otrzymałam tanią podróbkę Vegety. W Polsce rzadko umie trafnie przedstawić film za pomocą trailera. Stwierdziłam, że może trailer jest po prostu kiepski. No ale nie. Scenariusz to jakaś porażka. I oczywiście wulgaryzmy jak z karabinu. Po co?

ocenił(a) film na 1
monki17

Zgadzam się, polski gniot roku, za takie coś powinni nie tylko zwracać ale i dopłacać za ogladanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones