PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541600}
5,8 7 651
ocen
5,8 10 1 7651
The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia
powrót do forum filmu The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia

Naczytałem się samych pochlebnych opinii na temat tego filmu i niestety, po obejrzeniu mocno się zawiodłem. Po rewelacyjnej pierwszej części nastawiłem się, na świetne kino. Słaby klimat, mało straszne, motyw z "zombie", bo jak inaczej nazwać, tego dziwnego stwora który stara się straszyć, był bardzo kiepski. Wątek z czarnymi niewolnikami rozwalił mnie na łopatki. Do tego śliczna aktorka, od której ciężko było oderwać wzrok, tuszowała atmosferę "grozy" :) Zachowanie głównych bohaterów wołało o pomstę do nieba, ale to już standard w takich filmach. Mówisz - nie idź tam! a ona i tak tam pójdzie ;) Końcówka filmu masakra, horror który kończy się jak jakaś piękna bajka dla dzieci. Obok pierwszej fenomenalnej części, to to nawet nie leżało. 5/10.

Burnwash

No film generalnie taki sobie, gdyby nie było metki "oparty na aktach" to by odbiór był jeszcze słabszy. Ale co do gry aktorskie to mała Emily Alyn Lind zagrała wręcz świetnie reszta dorosłych aktorów tego filmu mogłaby się uczyć od niej gry :)

Zachowanie głównych bohaterów faktycznie przeczyło logice.

Natomiast ciekawe jest to w ilu procentach ten film jest oparty na faktach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones