PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824632}
6,7 38 248
ocen
6,7 10 1 38248
6,1 7
ocen krytyków
The Highwaymen
powrót do forum filmu The Highwaymen
ocenił(a) film na 8
patrykz103

Ręce do góry su.......

ocenił(a) film na 9
patrykz103

Aż mnie zdziwiło, że na końcu jednak to powiedział.

A tak w ogóle to pewnie najlepszy film Netflixa. Rozważania moralne na temat zabijania - zrobione z takim sentymentem do przeszłości i wyważeniem. Takich aktorów w takich kreacjach to aż się chce oglądać.

ocenił(a) film na 9
RipRoy

Jeszcze nie widziałem Romy ale naprawdę najlepszy film netflixa jaki widziałem. Zawsze coś mi nie gra w netflixie niby dobre rzemieślniczo przyzwoicie zrobione kino ale nic więcej. Natomiast highwayman świetnie stonowany. Nic się nie dzieje, realistyczne nudy, bez strzelanin ''kozackich'' tekstów. Świetne.

ocenił(a) film na 8
Gustlic

ej, no bez przesady z tym "bez strzelanin", w tym filmie sporo pocisków poleciało i wiele kul trafiło w ciało ...

ocenił(a) film na 6
RipRoy

A co Oni niby tam pokazali? smuty przez wiekszosc filmu,zarówno ich dialogi,usypiajaca muzyka i final tez bez fajerwerków.Ocenic to na 9 to trzeba miec cos z głową a widze ze załozyciel tematu to nawet 10 dał - lol

ocenił(a) film na 8
Kesler_2

Tak jak naprawdę wyglądała ich praca

Kesler_2

dzieciak jeszcze jesteś, to guano rozumiesz.

ocenił(a) film na 7
patrykz103

Masz racje. Spieprzyli to.

patrykz103

Irytujące w tym filmie było to, że wnętrze samochodu powodowało niewidzialność. Kto stoi w biały dzień na czatach w nadziei, że nie zostanie zauważony i faktycznie tak się dzieje? W jednej ze scen facet zanim wchodzi do domu rozgląda się uważnie na wszystkie strony, ale nie widzi "schowanego" po drugiej stronie ulicy samochodu z agentami wewnątrz. Druga sprawa to wiara "agenta" Costnera w to, że ledwo powłócząc nogami doścignie nastolatka, który przechwycił butelkę z wiadomością. I jakież było jego wielkie rozczarowanie... Kolejny babol to cudowny sposób w jaki (po opuszczeniu osady robotników) highwaymeni trafili nad stawek z dogasającym ogniskiem, śladem niedawnej bytności B@C. O postawie policjantów, którzy wiedząc o grasujących w okolicy przestępcach dają się pozabijać jak kaczki nie ma co wspominać.
Film mimo wszystko wart obejrzenia, a w szczególności za wątek z "manos arriba" oraz za wytłumaczenie podróżnym przez Woody`ego, dlaczego sprzedawca na stacji benzynowej siedzi pobity i zakrwawiony : ceny paliwa wyprowadzają wszystkich z równowagi :)

romanochminski

Czego nie rozumiesz w określeniu prawdziwa historia. Nie jest to z czapy wzięty Rambo czy nasi rodowi pancerniacy. Zginęło tylu i tylu ludzi w tym tylu i tylu policjantów. Dlaczego zginęli musiałbyś zapytać tych którzy padli ofiarą gangu.
Na usprawiedliwienie policjantów powiem że że sam stan Teksas jest dwa razy większy od Polski. Bandyci poruszali się w obrębie kilku stanów. Na prawdę sądzisz że policjant do każdego samochodu powinien podchodzić z odbezpieczoną bronią?

romanochminski

Wiara w to że dziadek doścignie nastolatka...
Ty chyba nie masz kontaktu z ludźmi 50+.. wielu z nich ma wciąż tego ducha z dawnych lat i dopóki ciało im nie udowodni że że jest inaczej to dalej wierzą że są niezniszczalni i sprawni jak dawniej....

ocenił(a) film na 7
patrykz103

Dla mnie dziwaczne jest, że ganiają po lasach ubrani w garnitury i chowają się w krzakach w białych koszulach. Dziwaczne, że zwłoki ciągną przez tłum ludzi.... ale to wszystko było i bardzo dobrze, że pokazali archiwalne zdjęcia.

ocenił(a) film na 8
tk007

takie były REALIA tamtych czasów (garnitury w lesie) . i te realia zostały oddane doskonale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones