PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 575
ocen
7,3 10 1 101575
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Witam , szukam filmu o wojnie w Iraku w którym armia USA walczy z regularną armią Saddama . Obejrzałem masę filmów o Iraku gdzie żołnierze USA najczęściej jeżdżą po jakimś tam mieście bliżej nieokreślonym i cała zabawa polega na rozbrajaniu bomb . Czasem żołnierze wpadną w krzyżowy ogień , zginie ich zwykle 2-3 a oni wyrżną z 40 arabów . Zna ktoś film który opisuje moje pierwsze zdanie , coś na w miarę na przyzwoitym poziomie ? Bo jak mam oglądać kolejne gówno o rozbrajaniu bomb to wolę obejrzeć kolejny odcinek Klanu o życiu rodziny Lubiczów . Nie wiem może się mylę , ale II wojna w Zatoce Perskiej chyba nie polegała na wjechanie w głąb kraju i rozbrajanie bomb ? Wolałbym zobaczyć film w którym lotnictwo atakuje cele naziemne i niszczy siły pancerne Iraku , (chociaż to ) ale nie lepiej pokazywać stabilizację kraju . Nie wiem , nawet nagrać film o przejęciu Bagdadu , bo jak czytałem różne informację w internecie to była tam dość zacięta walka .

bzykus100

Obejrzyj "Hot shots" - tam to się nawet z samym Saddamem naparzają.

jan_niezbedny0

hhahaha
to samo miałem napisać
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones