PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 575
ocen
7,3 10 1 101575
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Jeden z bardziej absurdalnych filmów jakie w życiu oglądałem Podam kilka z morza przykładów. Naprawdę nie wiem kto siedzi w tej Amerykańskiej Akademii Filmowej jeśli ten film dostał nagrodę za scenariusz
1 Niesubordynacja- Dowódca psychopata który a) rzuca nie wiadomo po jaką cholerę grant dymny ( po to by koledzy nie widzieli co robi ? ) b ) zrywa kontakt radiowy ze swoim oddziałem c ) wysyła swoich żołnierz na misję która ni uja nie jest przeznaczona dla patrolu saperskiego a dla piechoty I robi to dlaczego ? Bo go Irakijczycy wkurzają wow
2 Żołnierze którzy dyskutują o zamordowaniu swojego dowódcy
3 Podwładny który leje dowódce co prawda biłem murzynowi brawo no ale proszę was.. sąd wojenny murowany
4 Wszędobylski murzynek - Najpierw koleś był w wywiadze potem przeniósł się saperki a i jeszcze zdążył popisać się umiejętnościami snajperskim lepszymi niż wykwalifikowany komandos ( który nawiasem mówiąc dał się zabić jak idiota )
5 Ta sama scena co wyżej Czy naprawdę nikt nie pomyślał o tym by wezwać wsparcie Nie , lepiej było czekać na kolejnego snajpera który nigdy nie nadszedł ( nie mówiąc już o tym że zanim wyczyścili ten magazynek to Irakijczyk mógł sprzątnąć czarnego parę razy ale chyba strzelił sobie drzemkę albo poszedł na piwo )
Nie mówiąc już o kilogramie bzdur które zostały tu wynotowane jak nie istniejący jeszcze YouTube czy Xbox rok przed premierą konsoli. I ten film dostał nagrodę za scenariusz ? serio Moja ocena 1/10 stanowczo nie polecam

ocenił(a) film na 8
marekwyszosiat

Obejrzyj "Młode Lwy" w takim razie. Widzisz to smutne, że ludzie się tyle nakombinowali żeby wlać w Twój mały bak trochę oleju, ale nie przewidzieli. Ad. 5 widać jaki z Ciebie Rambo i bohater, wszystkich byś tam rozpier... a tam takie cieniasy jadą i jeszcze psychologa potrzebują.

ocenił(a) film na 1
filozof71

Mógłbyś wyjaśnić mi swój bełkot ;) Aha czyli jeśli piszę że wezwał bym wsparcie to znaczy że jestem Rambo i bohater No widzisz ja bym wezwał ( tym bardziej że mieli radio ) a nie czekał jak kretyn na posiłki wroga. Słyszałeś o czymś takim jak QRF ? ;) I co film Młode Lwy ma wspólnego z takim bzdurnymi błędami jak nie istniejący YouTube czy konsola ? Aha i jeśli już odpowiadasz na coś to odpowiadaj rzetelnie i na wszystko ;) i składnie A jak nie to daruj sobie odpowiedzi P.S Gdzie pisałem o psychologu ?

ocenił(a) film na 8
marekwyszosiat

Nie znam się na modelach XBox, ale z Wikipedii wynika, że wojna zaczęła się w 2003 a XBox była wprowadzona na rynek w 2001.

ocenił(a) film na 1
filozof71

Problem w tym że Xbox 360 który jest pokazany na filmie ( tak samo jak gra Gears of War w którą gra już nawet nie pamiętam kto ) został wprowadzony 2005 roku

ocenił(a) film na 8
marekwyszosiat

W takim razie akcja nie mogła toczyć się w czasie wojny lub misji pokojowej po wojnie w 2005 roku?

ocenił(a) film na 1
filozof71

Nie chce mi się wracać do tego filmu żeby sprawdzić Ale skoro jest to w błędach na filmwebie to myślę że redakcja nie wzięła sobie tego z przysłowiowej.....

ocenił(a) film na 8
marekwyszosiat

Czy w filmie podano dokładne daty wydarzeń?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones