PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 575
ocen
7,3 10 1 101575
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Dawna już nie widziałem tak dobrego wojennego filmu

killerek132

Zgadzam sie. Znalazłem go w nowej kolekcji enki Kino Świat i jestem pod wrażeniem Nie dziwi mnie już że został tak hojnie obsypany oskarami. Genialna reżyseria, scenariusz, aktorzy, do tego efekty, montaż, praca kamery wszystko do siebie pasuje, działa i wciąga!

fation

Także polecam. Kawał dobrego kina. Ciężko się znaleźć jakieś wady, oczywiście o ile lubi się tego typu kino.

tarek12

Co Ci się podobało najbardziej? Widziałeś jakieś inne filmy wojenne do obejrzenia?

ocenił(a) film na 5
fation

Oskary nie by były za jakość od strony filmowej tylko czysto polityczne. Film poza CHWILAMI bardzo dobrym klimatem "irackiej ulicy" to nie ma nic do zaoferowania jest w nim masa bzdur i scen gdy nie wiadomo czy się śmiać czy płakać nad głupotom ekipy filmowej :)))

polukr

O jakie głupoty Ci chodzi, jakie bzdury wyłapałeś? Klimaty irackich ulic strasznie mnie pociągają, byłem w Sarajewie, Ploce, może kiedyś dotrę do Iranu.

ocenił(a) film na 5
fation

Tutaj się bardziej szczegółowo wypowiadałem :)

http://www.filmweb.pl/film/The+Hurt+Locker.+W+pu%C5%82apce+wojny-2008-416984/dis cussion/Dziwny+film,1602421

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones