PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 573
oceny
7,3 10 1 101573
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Film nie jest zły, ale 9 nominacji i 6 oskarów to jakaś kpina. Jak już chcieli pogrążyć avatara to dziadki z jury mogli się bardziej wysilić. Avatar to chłam, ale Hurt Locker też nie jest buk wie jak wybitny, zwłaszcza, że miejscami fabuła jak i gra aktorka jest na wybitnie niskim poziomie.

ocenił(a) film na 7

zgadzam się z tobą zupełnie, 6 oskarów to lekka przesada

tak, tak i jeszcze raz tak. Ten film jest nadzwyczaj kiepski.. lubie dramaty a tym bardziej wojenne ale to coś to totalna kpina. Zero logiki w tym filmie. Przez cały film spoglądałem na zegarek w nadzieji, że koniec się zbliża. Mogłem wyłączyć ale nigdy tego nie robie bo a nóż widelec film się rozwinie akcja, coś mnie zaskoczy, zaszokuje.. a tu zasnąłem na końcówce.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Johnny_D

ja podobnie oglądałam wiele naprawdę dobrych filmów, po których obejrzeniu człowiek skłaniał się do jakiejś refleksji; a tu ani refleksji ani akcji ani nieprzewidywalności; no ale cóż Amerykanie inaczej patrzą na "swoją" wojne, mimo iż wojna to wojna

ocenił(a) film na 8
PanManiak

a dla mnie tan film bardzo dobry.
Coś innego bo przecież nie każdy film musi polegać na całkowitej rozwałce.

ocenił(a) film na 7
helsinger

nikt nie mówi o tym żeby się ciągle zabijali tylko o tym, że akcja mogłaby się toczyć trochę szybciej:P

ocenił(a) film na 8
PanManiak

tak zgadzam sie ale to jest nie helikopter w ogniu gdzie akcja była do końca jak dla mnie chodziło o to by pokazac codzienne życie żołnierzy(saperów) ja tam miałem wrażenie że zaraz cos wybuchnie i ktoś zginie.

Napewno nie miał być to film typowo wojenny gdzie trup pada gęsto.Podziwiam takich ludzi są na prawde odważni albo wyjątkowo głupi bo kto z własnego wyboru porywa się na takie rzeczy (chodzi o tych żołnierzy).

ocenił(a) film na 7
helsinger

heh psychika żołnierzy jest równie nieprzewidywalna jak pomysły polskiego rządu:D

ocenił(a) film na 8
PanManiak

może i tak żołnierz jest nieobliczlny bo jest narażony jest na codzienną śmierć.

Jednakże polski rząd myśli tylko o sobie a żołnierz poświęca sie dla innych.

ocenił(a) film na 7

myślę, uważam i jestem zdania, że nawet żołnierz wie, miał lekcje religii na której nieraz pisał słowo bóg w przeciwieństwie do Ciebie, piszesz o poziomie zachowaj go sam i pisz poprawnie, poprzez błędy Twoje wypowiedzi stają się mało wartościowe.

ocenił(a) film na 7
damianofw

nie chce się czepiać, ale jeżeli Ty się czepiasz to może sam zachowasz poprawność językową i chociażby słowo "Bóg" napiszesz z wielkiej litery!!!:P

ocenił(a) film na 7
PanManiak

też uważam że jest to gruba przesada. Film jest ciekawy, ale 6 oscarów to pewien błąd. Nominacja do Oscara Jeremyemu Rennerowi sie należy, ale wygrana w kategorii najlepszy film?

ocenił(a) film na 7
Vangelis7

dokładnie wg mnie oscar za najlepszy film to błąd

ocenił(a) film na 6

wlaciaj do psiedśkola,

bo buk sie na ciepie gniefa

plantum

weź się już przestań ośmieszać. to już robi się nudne.. wiecznie masz coś do powiedzenia...

ocenił(a) film na 6
Johnny_D

" to już robi się nudne.. "

hmm... w takim razie potrzebne mi lepsze teksty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones