PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 102 tys. ocen
7,3 10 1 101699
7,2 35 krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Sądząc po ilości zdobytych Oscarów, sądziłam, że to naprawdę genialny film. Fabuła nie była zbyt porywająca, miejscami wręcz nudna. Najbardziej w sumie denerwowało mnie to, że cały film był nagrany kamerą ręczną i wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy przeczytałam nominację za zdjęcia... Dobrze, że był chociaż Jeremy Renner, dzięki niemu trochę łatwiej oglądało się Hurt Locker.

ocenił(a) film na 6
Cartner

Duże rozczarowanie, aż 6 Oskarów? Film niezły, co najwyżej dobry, do oglądnięcia w zimowy wieczór. Nie ma w nim jednak nic co zapada na dłużej w pamięć i skłania do głębszych przemyśleń. Zgadzam się z tym, że rola głównego bohatera to duży plus, reszta niestety dosyć przeciętna.

tom074

Minął ponad tydzień odkąd oglądnęłam Hurt Locker i mimo, że naprawdę spodziewałam się większej dynamiki muszę stwierdzić, że ten film za mną chodzi cały czas. Może nie tyle jego fabuła, co ogólnie losy żołnierzy. Aż chce mi się oglądać więcej filmów takiego typu.

ocenił(a) film na 6
Cartner

Mnie niestety nie powalił ale jestem w stanie zrozumieć ilość tych nagród. Jest to film nakręcony przez Amerykanów dla Amerykanów, na ważny dla nich temat, jak najbardziej na czasie i opisuje sytuację która dotyka bezpośrednio wiele rodzin w USA.
Pozdrawiam.