PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416984}
7,3 101 575
ocen
7,3 10 1 101575
7,2 30
ocen krytyków
The Hurt Locker. W pułapce wojny
powrót do forum filmu The Hurt Locker. W pułapce wojny

Za co...

ocenił(a) film na 7

... te oscary to nie wiem. To dobry film ale nad czym tu się podniecać żeby aż oscara dać to mnie zastanawia.

ocenił(a) film na 7
nokash

No cóż, trzeba było utrzeć noska Cameronowi. Film zupełnie przeciętny. Też nie rozumiem za co tyle oscarów. Za parę lat mało kto będzie pamiętał ten film. Natomiast Avatar wręcz odwrotnie.

ocenił(a) film na 7
thame

Po części się zgadzam. Avatara bardzo lubię... ale za efekty bo przepięknie się ogląda. I fajnie że za to dostał nagrodę.

ocenił(a) film na 7
nokash

Dosyć logiczne, chodzi tu oczywiście o to aby promować w USA armię i pobór, po to aby więcej młodych ludzi jechało na wojnę, żeby było więcej taniej ropy i żeby Amerykanie kontrolowali coraz więcej terenów. Czy wy nie widzicie propagandy militarnej ? To samo w 2013 z Argo, byłem absolutnie pewny że dostanie Oskara. Boli mnie że nie którzy nie widzą takich oczywistości.

ocenił(a) film na 8
Rxx

Widzisz, tu chodzi o uderzenie w patriotyzm Amerykanów. Dlaczego nie wołacie o propagandzie, kłamstwach i innych bzdetach w przypadku filmów polskich? Bo to nasi, tak? Bo przecież to dzielni Polacy walczący w imię swego kraju. I w tym przypadku jest to samo - chcieli sobie połechtać patriotyzm, to połechtali, a z czego Wy problem robicie?

ocenił(a) film na 8
nokash

Mnie zastanawia za co miałby być dla Avatara. Jedynie za efekty?

ocenił(a) film na 7
MagdalenaPatterson

Tak. Ja uważam że tylko za efekty. Co do militarnej propagandy... to może kolega ma racje ale mnie ten temat nie interesuje raczej. Ja mam swoje życie tutaj do tego za krótkie jak każdego człowieka żeby się tym interesować.

ocenił(a) film na 8
nokash

Skoro temat wojny Cię nie interesuje, to proszę, nie skazuj filmu wojennego na porażkę. Filmu, który ma oryginalną ( w sensie nie zerżniętą znikąd fabułę, jak to w przypadku Avatara się ma) , i bardzo dobrą kreację głównego bohatera.
Nie interesuje mnie zaś propaganda, akcje USA z innymi krajami itp. ja oglądam film, by móc ocenić grę aktorską, zdjęcia, muzykę itp. a nie politykę danego kraju, czy to wewnętrzną, czy to względem drugiego kraju. Tematy i problemy polityczne, propagandowe zostawcie sobie na fora do tego przeznaczone.

ocenił(a) film na 7
MagdalenaPatterson

Tematy polityczne także mnie nie interesują i nie mam zamiaru tu o tym dyskutować co już powiedziałem w swoim poprzednim poście. ( więc nie wiem o co ten zarzut ) :) Z chęcią podyskutuje o filmach, MagdalenaPatterson.

ocenił(a) film na 8
nokash

Zapraszam, moje wypowiedzi możesz sobie zobaczyć, wtrącić swoje 3 grosze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones