PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
7,1 25 021
ocen
7,1 10 1 25021
6,0 4
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

No :)

ocenił(a) film na 8

No i wreszcie mogłam choć raz z zaciekawieniem obejrzeć Kristen Stewart. Zawsze budziła we mnie irytację. Zawsze była dla mnie "miągwą specjalnej troski" a tu takie (jak najbardziej pozytywne) zaskoczenie. Dziewczyno uciekaj z daleka od tak dennych szmir jak zmierzch i bierz bardziej ciekawe, ambitniejsze role. Ta jak narazie jest pirwszą, która mi się spodobała i czekam na więcej. Obym się nie zawiodła ;)

nata1909

Ja się z Tobą nie zgodze. Może "Zmierzch" to nie jakiś super-ambitny film, ale Kristen wcieliła się w rolę idealnie. MA wszystkie cechy jakie powinna miec Bella. Jest naprawdę oryginalna a nie jak większośc "gwiazdek". Poza tym grała też w innych filmach, o których chyba nie masz pojęcia mówiąc, że gra w szmirach. Ale każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 8
romanista

Widziałam ją w niewielu filmach, jednak w żadnym z tych, które widziałam mi się nie podobała. Nie wiem czy ma wszystkie cechy, które powinna mieć Bella. Jak dla mnie to oglądanie jej z wiecznie przymulonym wyrazem twarzy (w roli narkomanki byłaby doskonała :P) szeroko otwarta gębą raczej nie sprawia, że widzę w niej książkową Bellę. Nie powiedziałam, że gra w szmirach, tylko, że "zmierzch" to szmira. Nie wiem czy oryginalnością jest to, że jako jedna z niewielu nie odwiedza chirurga plastycznego. W każdym razie ja nie widzę w niej nic oryginalnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones